Beni Affet

Beni Affet 1248. Bölüm Özeti 6 Kasım Pazartesi Neler Olacak? # Pınar Ateş’e Aşık

Beni Affet 6 Kasım Pazartesi özeti (1248. bölüm) sizler için hazırladık. Star TV’nin sevilen günlük dizisinde 6 Kasım tarihinde neler olacağı haberimizin devamında açıklanmıştır.

 

Star Tv ekranlarında gündüz kuşağı dizisi olarak 12 sezondur izlediğimiz ve vazgeçemediğimiz Beni Affet’de 6 Kasım Pazartesi günü olaylar iyiden iyiye karmaşıklaşmakta. İşte sizler için Beni Affet’in 6 Kasımda yayınlanacak olan 1248. bölümünde yaşanacak olaylar haberimizde…

beni affet 6 kasım resmi 5

Beni Affet 6 Kasım Özeti

Şeyma Korkmaz’ın hayat veridiği Feride eski eşi Cüneyt ve yeni hayat arkadaşı arasında sıkışıp kalacağı Beni Affet’in 6 Kasım’da seyirciyi hüzünlü dakikalar beklemekte özellikle Cüneyt&Feride severleri. Geçtiğimiz bölümlerde Feride Cüneytin yaşadığı sağlık sıkıntısına şahit olmuş ve ona destek olmak istemiştir. Ancak Cüneyt eski günlerin özlemi içerisinde biraz da hastalığının verdiği etki ile Feride hep yanında olsun istemektedir. Feride’den ayrıldığını dahi unutan Cüneyt aşkla ona sarılır öper. Feride Cüneyt’in hastalığına çok üzülmüştür zira Cüneyt biraz da kendi yüzünden bu sıkıntıyla mücadele etmek zorunda kalmıştır.

beni affet 6 kasım resmi 2

Üstüne stres sıkıntı hastalığımı tetikliyor diyen Cüneyt Feride’nin yanında kalmasını istemiştir. Feride ise isteğini kabul etmiştir. Seher ise Yaman’ı kendine bağlamak için önünde tek engel olarak gördüğü Feride’den kurtulmak için her fırsatta Feride’nin açıklarını Yaman’a söyleyip onu Feride’ye karşı püskürtmektedir. Seher yine bu bölümde yapacağını yapar ve Yaman sinirle soluğu Feride’nin yanında alır. Feride hiç beklemediği bir olayla karşı karşıyadır. Cüneyt ise Muratve Güzel aşkı için abilik yapar.

beni affet 6 kasım resmi 3

Ancak Cüneyt’in bulduğu yöntem olayların daha da büyümesine neden olur. Ateş ile Zeynep ikilisinin aşk hayatlarında da yeni gelişmeler bizleri beklemekte. Zeynep’in kardeşi Pınar ise Ateş’in onları kollayıp gözettiği dakikaları her zorda kaldıklarında yardım etmesini yanlış anlar ve Ateş’e iyice aşık olmaya başlar.

Zeynep ise gördüğü bir olaydan ötürü kardeşi Pınar ile gergin dakikalar yaşar. Bu olanlar yetmezmiş gibi iki kardeşin kavgasında duyduğu bazı sözler Toprak’ı iyice çileden çıkarır. Mahir ise Kader’in başına gelenlerden dolayı ona destek olayım derken köstek olacak gibi. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu