Beni Affet

Beni Affet 1249. Bölüm Özeti 7 Kasım Salı Yaşanacaklar # Murat Güzel’i Kaçırır

7 sezondur Star Tv ekranlarını süsleyen Beni Affet’in 7 Kasım’da yayınlanacak olan 1249. bölümünde seyirciyi meraklandıracak olaylar devam etmekte. Beni Affet’in 1249. bölümünde neler yaşanacak, 7 Kasımda neler izleyeceğiz haberimizin devamında…

beni affet 6 kasım resmi 4

Beni Affet 7 Kasım Özeti

Beni Affet severlerinin fenomen ikilisiydi Cüneyt ve Feride. Araya pek çok zaman ve bu geçen zamanda sıkıntı dönüm noktaları ile sevenler ayrıldı. Cüneyt de Feride de kendi kovuklarına çekilseler de ikili kopamaz. Cüneyt yaşadığı sağlık sıkıntılarından dolayı sığınacak tek dalı olan Feride’ye derdini anlattı ve ikili geceyi bir kulübede geçirdi. Her adımda Yaman ve Feride’yi ayırmayı böylece Yaman ile yakınlaşmasında engel olarak gördüğü Feride’yi alt etmeyi planlayan Seher Yaman’a olan biteni anlatınca Yaman soluğu Feride’nin yanında alır.

beni affet 6 kasım resmi 8

Feride’ye neden böyle yaptın amacın ne diye kızar. Feride ise vazgeçilmezi olan Yaman’a Cüneyt ile ilgili her şeyi bir bir anlatır. Hatta Cüneyt’in kendisine verdiği sırrı bile Yaman ile paylaşır. Yaman’na sarılır ve ağlar. Seher’in planı suya düşmüş gibi gözükse de Yaman’ın verdiği bir cevap ile Feride şok olur.  Murat ve Güzel ikilisinin önünde de engeller vardır. Murat’ın yengesi de Mükellef de bu ilişkiye hiç de sıcak bakmamaktadır. Ancak aşktan anlayan Cüneyt Murat ile konuşur.

beni affet 6 kasım resmi 7

 

Murat Güzel’i kaçıracaktır ama kaçırma olayında bizi sürpriz gelişmeler beklemekte. Zeynep ise kardeşi Pınar’ın Ateş’e olan hislerini öğrenir ve iki kardeşin arasında soğukluk yaşanır. Pınar bir taraftan ablası ile arasının bozulmasına üzülürken Faruk adında geçmişte Pınar’ın canını çok defa sıkmış biri ile karşılaşır. Yiğit ise yaşanan onca olaya rağmen Şahin’e gelir ve Kader’i çok sevdiğini onsuz olamadığını ayrılmalarının sebebinin ise yaşadıkları parasal sıkıntılar olduğunu söyler. Zavallı Şahin elinde yoktur avucunda yoktur ama sırf Yiğit’e inanıp kızı ile damadı arasındaki problemi çözmek için kendini üzecek bir çözüm bulur.

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu