Beni Affet

Beni Affet 1251. Bölüm Özeti 9 Kasım’da Neler Olacak? #Pınar Kaçırılır

Yedi sezondur seyircinin beğenisini kazanmayı başaran Beni Affet 9 Kasım’da 1251. bölümü ile ekranlarda olacak. Peki Beni Affet’in 9 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan 1251. bölümünde neler yaşanacak haberimizin devamında…

beni affet 9 kasım resmi 1

Beni Affet 9 Kasım Özeti

Feride ve Cüneyt arasında yaşananları öğrenen hatta onların bir gece bir kulubede kaldıklarını öğrenen Yaman Feride’ye deli gibi kızmıştır. Feride’yi zor durumda bırakan eşi Yaman karısından açıklama bekler. Feride ise Yaman’a işin aslını astarını anlatmaya koyulur. Ancak Yaman duyduklarından dolayı kendini kontrol edemeyecek kadar sinirlidir.

beni affet 9 kasım resmi 3

Feride Cüneyt’in kimseye söyleme dediği hastalığından da Yaman’a bahsetmek zorunda kalır. Yaman Cüneyt’le konuşur ve aldığı cevaplarla kafası daha da karışır. Bir taraftan Yamanla konuşan Cüneyt diğer taraftan da Feride’nin ona kimsye söyleme diye anlattığı sır olarak verdiği hastalık konusunu Yaman’dan duyunca bozulur. Zavallı Feride bir tarafta Yaman diğer tarafta Cüneyt ve aralarında sıkışıp kalmış bir Feride. Yaman’a kendini açıklayayım derken Feride’nin anlattıkları Cüneyt’i kırmış ve bir taraftan da üzmüştür.

beni affet 9 kasım resmi 2

Osman ise Güzel ve Murat aşkının karşısında en büyük engel olan Mükellef’i sakinleştirmek ve bu aşka karşı durmaması için ikna edeyim derken daha da kızdırır. Zeynep’in kardeşi Pınarın kaçırılma gerçeği Ateş’in kafasında biri hakkında şüpheye neden olur. Toprak gerçek niyeti olan Zeynep’e yaklaşma amacıyla türlü oyunlar oynamaya devam eder. Ateş ile kavga da edecek olan Toprak adeta gözü dönmüş durumdadır. Sevgi Neriman’ın Galip ile olan gönül ilişkisini sonlandırması için Neriman’ı ikna çabasındadır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu