Beni Affet 1252. Bölüm Özeti 10 Kasım’da Neler Yaşanacak? #Yaman Çok Kızgın

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet hız kesmeden devam etmekte. Beni affet’in 10 Kasım’da yayınlanan 1252. bölümde neler yaşanacak haberimizin devamında sizlerle…

Beni Affet 10 Kasım Cuma Özeti

Feride ile Cüneyt’in bir arada kaldığını öğrenen Yaman çılgına dönmüştür. Üstüne Cüneyt’in ben hasta değilim alzheimer değilim deyince Yaman o zaman benim karımla işin ne neden yalan söylüyorsun diye Cüneyt’e saldırır. Feride ikisini ayırmaya çalışır ve başarır ancak Cüneyt yaralanmıştır. Feride ise bir yolunu bulup Cüneyt’e neden böyle dediğini sormak ister. Diğer taraftan da eşi Yaman’a kendini anlatıp aralarını düzeltmeye çalışır. Ancak Yaman Feride’ye hiç de sıcak davranmamaktadır.

Feride onun gönlünü yapmak için türlü çözümlere başvurur. Son olarak gidip Cüneyt’le konuşmaya karar veren Feride Osman ile karşılaşır ve onunla konuşur. Osman duydukları karşısında şaşkındır. Kardeşi Pınar kaçırıldığı için oldukça üzgün olan Zeynep Toprak’ın desteği ile ayakta durmaya çalışmaktadır. Toprak istedikleri parayı şirketten alacağım sen üzülme der.

Ancak bu çözüm yerine Ateş, gidelim her şeyi polise anlatalım dediğinde Toprak onu engeller ve polisin bu işe karışmamasını ister. Toprak için sevdiği Zeynep’e kötü davranan kalbini kıran Ateş şimdi Zeynep’e yaptıkları için, sevdasını içine gömdüğü için pişmandır. Ateş’i çok seven Sevgi de Toprak’ın Ateş’e dair hiç de hoş olmayan sözlerine şaşırır.

Ateş Toprak’ın bu hal hareketleriyle iyice sinirlenmektedir. Şahin ise ihtiyacı olan parayı Lerzan’dan talep edince Lerzan yine kötü kalpliliğini gösterip vereceğini ama karşılığında bir şeyler yapmasını ister. Güzel ve Murat ikilisi ise zor durumdadır. Güzel Murat’a davullu zurnalı gelin olma hayalinden bahsederken Murat başka seçenek olmadığını ve onu kaçırmak istediğini söyler. Güzel ise ısrarla teyzesi Mükellef’i ikna etmesini istese de Murat bunun mümkün olmadığını dile  getirir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın