Beni Affet 1270. Bölüm Detaylı Özeti #6 Aralık

Beni Affet 1270. Bölümde Neler olacak? Beni Affet 6 aralık Çarşamba günü neler olacak? Toprak ne teklif etti? Pınar bu teklife ne diyecek? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Beni Affet 1270. Bölüm Özeti 

Beni Affet 6 Aralık da ekranlara gelecek olan 1270. Bölümde  neler olduğunu anlamak için geçen bölümü kısaca hatırlayalım. Cüneyt’in Murat ile konuşması ve Güzel ile alakalı söyledikleri Murat’ı güzel hakkında bir daha düşünmeye itmişti. Ateş’in Zeynep’in geçmişi ile öğrendiği gerçekleri şimdilik yüzüne vurmayarak daha detaylı plan yapmak ister. Bu arada Pınar evde kendini fazla hissedip evdeki geleceği ile karar almıştı. Toprak ise Pınar’a yaptığı teklif ile herkesi şaşırtmıştı. Pınar bu durum karşısında topraktan beklemediği bir teklif ile şaşkına dönmüştü. Beni affet 1270. bölüm de star TV ekranlarına 6 aralık da ekranlara gelecek olan bölümde ise  Cansu geçen bölümde ülke dışına çıkmak için planlar yapmış bu durumdan dolayı da zor duruma düşecek. Feride’nin  eşi  Yaman ise yaptıklarını affettirmenin yollarını aramaya başlar.

Bunu için en iyi fikrini Cansu’yu gerçekleri söylemekten geçtiği için Yaman Cansu ile konuşur. Cansu Yaman’ın söylediği gerçekleri Feride’ye anlatmasını önce kabul etmeyecek. Bu arada Feride’nin eski kaynanası ve kayın babası Yaman ile alakalı sorundan dolayı Feride’ye yeniden Cüneyt ile bir araya gelmesi için teklifte bulunacak. Ateş ise Zeynep hakkında Zeynep’in hiç tahmin etmediği şekilde etileyici plan yapacak. Toprak’ın teklifi ise şimdiden merak konusu olurken Pınar’ın bu teklife vereceği cevap de bizleri şimdiden meraklandırdı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın