Beni Affet 1277. Bölüm Detaylı Özeti #Osman Bey Ölecek Mi?

Beni Affet 1277. Bölümde Neler Olacak? Beni Affet 15 Aralık’ta Neler Olacak? Osman Ölecek Mi? bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Beni Affet 1277. Bölüm Detaylı Özeti

Star Tv ekranlarında yayınlanan Beni affet dizisinde sular bir türlü durulmuyor. Beni affet dizisinin 15 Aralık Cuma günü ekranlara gelecek olan 1277. Bölümünde Yaman, iki kadın arasında kalır. Hiç de istemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Hem Cansu hemde Feri de ile aynı masa da olmak masada bulunan herkesin için ayrı bir zordur. Yemek masasında sert rüzgarlar esmeye devam eder. Cansu’nun sözlerine artık Yaman dayanamaz. Yemeğin sonuna kadar Yaman zor sabretmiştir. Adamın canına tak dedirtir valla 😉 Neyse Yaman’ın tepkisi yerinde olsa da Cansu  ortaya koyduğu davranışı ile hem Yaman’ı hem de Feride’yi şaşırtacak. Osman bey ise hastanededir.

Durumu git  gide kötüye gittiğinden doktorlar artık bir an önce ameliyat masasına alıp gereken tedaviyi yapmak için aile ile konuşacak. Zühre Osman beyin nasıl vurulduğunu ve kim tarafından vurulduğunu öğrenecek. Murat da Osman beyin vurulmasını öğrenince Cihan’ın karşısına çıkmaya gitmek ister. Güzeli Murat’ın gitmemesi için yalvar yakar da olsa Murat Güzeli dinlemeyecek. Pınar’ın doğum tarihini öğrenen Ateş ve Zeynep Pınar için çok güzel bir doğum günü hazırlıkları yapacaklar. Kader ise ayarladığı Cemil ile Pınar’ın buluşmasını organize edecek. Bakalım Pınar ile Cemil buluşmasından ne çıkacak.

Toprak ise Pınar’ın yanına gelmesi için çabalar içinde Pınar’ı yanına taşınması için ikna edebilecek mi? Kader şu aralar maddi sıkıntısını Mahir’in yardımları ile aşmaya çalışıyor ama nereye kadar. Bu arada Mahir ise Yiğit’in yalanını ortaya çıkaracak bir gelişmeye vakıf olarak. Mahir bu öğrendiği bilgi ile  gerçekleri ortaya çıkarıp Yiğit’e yalanlarını yüzüne vurabilecek mi? Osman bey ise ameliyatı çok ağır geçirecek. Ameliyat sonrası yoğun bakımdan uzun bir süre kaldıktan sonra hayata geri tutunmayı başarabilecek. Osman uyandığında Polise nasıl ifade vereceği şimdiden merak konusu oldu. Bakalım yeni bölümde bizleri başka neler bekliyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın