Beni Affet 13 Ekim Cuma 1232. Bölümde Neler Yaşanacak?

Uzun süredir Star Tv ekranlarının gündüz kuşağı dizisi görevini üstlenen Beni Affet yeni sezonunda yine sevenleri için büyük bir çaba sarf ederek seyirci karşısına çıkmakta. Beni Affet’in 13 Ekim Cuma günü yayınlanan 1232. bölümünde yaşanacak olan sürpriz gelişmeler haberimizin devamında…

Cüneyt ve Feride belki hiç bu kadar zor zaman geçirmemiştir. Zira Feride Asiye ile epeyce sıkıntı yaşamışken Cüneyt ise sağlık yönünden ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Cüneytin yaşadığı sıkıntılarsa günlük hayatında bile probleme neden olmakatdır. Cüneyt ve Feride bu bölümde Güneş’in geleceğini etkileyecek olan kararlar almak için büyük bir kavgaya tutuşurlar. Bütün bu kavganın üstüne Yaman da gelince olaylar iyice işin içinden çıkılmaz bir hal alır. Aynı ortamı paylaşan ve olaylara şahit olan Zühre de duyduklarına inanamaz. Osman ise Murat’a Güzel ile ilgili bayağı laf etmiştir. Bu sözler Murat’ı iyice çileden çıkarsa da aklına takılan soru işaretleri olarak gelecek bölümlerde tekrar gündeme gelecek. 

Sevgi, Zeynep ve Ateş’in arasında yaşanan tatsızlıkların farkındadır ve buzları eritmek adına plan yapmaktadır. Zeynep ise Ateş’ini gönlünü almak için defalarca atağa geçse de Ateş’in tepkileri onu üzmüştür. Ama bu defaki verdiği tepki Zeynep’in kalbi iyice kırar. Galip ile çok hoş doğal bir ortamda Neriman ile yürüyüş planlarken beklediklerinin çok dışında bir durumla karşı karşıya gelirler. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın