Beni Affet

Beni Affet 13 Kasım Pazartesi 1253. Bölümde Neler Olacak? #Feride’nin Yaman İçin Çabalayışı

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet’in 13 Kasım’da ekranlara gelecek olan 1253. bölümünde neler yaşanacak? Pınar kurtulacak mı? Sorularınızın cevapları haberimizin devamında…

Beni Affet 13 Kasımda Neler Olacak?

Yaşadığı ikilemden ve yalancı durumdan bir an önce kurtulup Yaman ile eski günlerine geri dönmek için çabalayan Feride Cüneyt ile konuşmak istese de başarılı olamaz. Karşısına Cüneyt’in babası Osman çıkar. Cüneyt’in sır olarak Feride’ye anlattığı gerçeklerden Osman’a bahseden Feride durumu iyiden iyiye karıştırır. Bir de bunların üstüne Yaman Feride’ye olan güveni zedelendiğinden Feride’nin peşine düşer. Feride’nin hemen Kozanların evine gitmesi Yaman’ın bir kat daha sinirlenmesine neden olacaktır.

beni affet 13 kasım resmi 4

İyice içinden çıkılmaz bir hal alan bu durum bakalım nerede ve nasıl son bulacak izleyip göreceğiz. Feride’nin durumdan kurtulmak için derdini anlattığı Osman’ın da derdi bir değildir ki. Diğer taraftan da Güzel ve Murat aşkının güzel sonlanması çabalamak gibi bir görevi vardır. Güzel’in teyzesi zaten sinirli bir karaktere sahipken yaşananlardan dolayı siniri tavan yapmıştır desek tam yerinde olur. Zeynep2in de sıkıntısı bitmiyor diziye girdiğinden beri.

beni affet 13 kasım resmi 1

Önce kalbini kaptırdığı Ateş’in garip tavırları sonra babasının başına açtığı tülü belalar şimdi de kız kardeşi Pınar’ın kaçırılmış olması. Eee yeter artık senarist keşke duysa da şu Zeynep’in yüzünü bir güldürebilse derken en azından kardeşi Pınar’ı ararken Toprak ile birliktegirdikleri depoda buldukları ip uçları onlar da bir nebze de olsa umuda ve gülümsemeye neden olacak. Olay yerine giderken aslında yalnız da değillerdir zira Ateş de Toprak’ın tavırlarındaki farklılığı farketmiş olsa gerek hemen onların ardı sıra o da gelecektir. Beni Affet’in bahtı karalarından Kader ise Yiğit’in hayatında açtığı derin acılar bir tarafa başına dolayıp gittiği sıkıntılar konusunda beklenmedik biri ile konuşacaktır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu