Beni Affet

Beni Affet 14 Kasım Salı Günü Neler Yaşanacak? #Pınar Kurtulur

Yedi sezondur ekranların vazgeçilmezi haline gelen Beni affet’in 14 Kasım Salı günü ekranlara gelecek olan 1254. bölümünde neler yaşanacak, Pınar kurtulacak mı sorularınızın cevabı haberimizin devamında…

Beni Affet 1254. Bölüm Özeti

Yaman’a kendini affettirebilmek ve düştüğü durumu düzeltmek için çırpınan Feride hiç de umduğunu bulamaz. Zira problemleri çözmeye çalışırken olaylar iyice karışır. Hiç beklemediği bir anda bilinmeyen bir telefon numarasından Feride’ye bir mesaj gelir. Gelen mesaj karşısında Feride büyük bir şok yaşarken Yaman’da Cüneyt ile konuşmak üzere hayatında en çok önem verdiği iş toplantılarından birini hatta en önemlisini bırakıp çıkar gider.

beni affet 13 kasım resmi 3

 

 

Yaman Cüneyt ile konuşmayı hayal ederek çıktığında hayali gerçek hiç de uyuşmaz. Yaman gördükleri karşısında büyük bir şok yaşar. Osman’ın Murat ve Güzel konusunda bir türlü başa çıkamadığı Mükellef, bu defa karşsında dimdik duran ve hemen şikayetini geri al talebinde bulunan Zühre vardır. Yaşanan bu karşılaşma sonunda Güzel de zor durumda kalır. Zeynep, Ateş, Toprak aşk üçgeninde ise iz peşinde koşan Zeynep ve Toprak sonunda Pınar’ı kurtarır.

beni affet 13 kasım resmi 6

 

Bu mutlu haber sonunda Zeynep daha önce Ateş’e duyduğu minneti Toprak’a duymaktadır. Toprak ise Zeynep’e olan duygularından dolayı bu minnettarlığı kullanmayı çok iyi becerir. Ateş ise Pınar’ın kurtulmasına sevinir. Ancak Pınar ile konuştuğunda Pınar’ın kurduğu bir cümle daha önceden var olan kafasındaki soru işaretlerine bir yenisini daha ekler.

beni affet 13 kasım resmi 5

Ateş çok yakında bu kaçırılma olayının arka planında kim var öğrenecektir. Zavallı Şahin ise Yiğit’e acıyıp verdiği para konusunda zorluk yaşar ve bu durumdan hayat arkadaşı Sevgi’ye dahi uzun süre bahsetmemiştir. Kızları Kader üzülmesin diye susan Şahin sonunda Sevgiye bu durumdan bahseder. Sevgi hem şaşkına döner hem de çok üzülür. Kader ise Yiğit’in hayatına verdiği zararın hala devam ettiğini hatta ailesini dahi mahvettiğini izleyip üzülmektedir. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu