Beni Affet

Beni Affet 15 Eylül Cuma 1212. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarının epeyce uzun süredir sevilen dizisi Beni Affet yeni sezona yeni oyuncular ile güçlenerek başladı. Focus Film yapımı yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu’nun oturduğu 1211 bölümdür seyirciyi meraklandıran bölümleriyle kendine bağlayan Beni Affet 15 Eylül Cuma günü saat 14:30’da izleyiciyle buluşacak. Beni Affet dizisinin 1212. Bölümüyle ilgili detaylar haberimizin devamında sizlerle

Beni Affet 15 Eylül Cuma 1212. Bölüm Özeti

Feride’yi deli gibi seven Cüneyt ona olan aşkını arka planda tutup Feride’nin eşi Yaman’ı bulma niyetiyle Boris’in peşinden gitme kararı alırlar.

beni affet resmi 1

Boris olmasa da onun kardeşinin izini süren Cüneyt ve Feride Yaman’ı bulma konusunda başarısız olur. Zira Yaman’dan kurtulma niyetindeki Boris kötü niyetli davranışlarına devam etmektedir. Ve hain bir planı hayata geçirmek üzeredir.

beni affet feride ve cüneyt resmi

Zühre en sonunda dediğini yapıp onu sevdiğini söyleyen Osman’dan ayrılmayı başarır. Şimdi onu ayakta tutan Murat’ın geleceğidir. Zühre ile onun hayatı için planlar yapma derdinde olan Zühre Osman’ı gerçekten hayatından çıkarmayı başaracak mıdır merak konusudur. 

Lerzan ise epeydir dilinden düşürmediği Toprak’ı kurtarır gözüyle baktığı planını hayata geçirir. Zeynep ise erkek kardeşi Metin’e kız isteme hazırlığı içerisindeyken parasal yönden sıkıntılı bir duruma düşer. Ateş ile Zeynep yaşanan acı bir tecrübenin içinde birbirini tanırlar. Bakalım Ateş ile bir yakınlaşma olacak mıdır? Zeynep merak ettiği aşık olma duygusunu kiminle tadacaktır?

Gülüm’ün vurulup ölmesiyle yüreğini kapatan Ateş bakalım Zeynep’e gönlünün kapılarını açacak mıdır? Zira Metin’in girdiği inşaat işinden yüksekten düştüğünü gören yalnızca Ateş ve Zeynep’tir. Zeynep ne yapacağını bilemez bir durumda iken Ateş Metin için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Onlar can derdi verirken Lerzan ise Toprak’ın naklinin derdindedir. Metin’in organlarına göz diken Lerzan bakalım amacına ulaşacak mıdır.

beni affet ateş resmi

Mahir ise yüreğinden bir türlü silip atamadığı Kader için mücadelesine devam etmektedir. Kader’in gözünde tertemiz olan ve güvendiği Yiğit’in gerçek yüzünü Mahir kanıtlamak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Bakalım gerçeklerle yıkılacak olan Kader’i nasıl bir hüzün bekliyordur hep birlikte izleyip göreceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu