Beni Affet 15 Kasımda Neler Olacak? İşte Detaylar

Star Tv ekranlarının gündüz kuşağı dizisi Beni Affet yine heyecanlı bölümlerle ekranlara gelmeye devam etmekte. Beni Affet’in 15 Kasımda yayınlanacak olan 1255. bölümünde neler olacak haberimizin devamında…

Beni Affet 15 Kasım Özeti

Feride Cüneyt’in hastalığını reddetmesinden dolayı Yaman karşısında zor duruma düştüğü günden beri Yaman ile aralarını düzeltmek için çaba içerisindedir. Feride çabaladıkça daha da dibe batmaktadır adeta bundan dolayı oldukça kızgın ve gergindir. Dokunsalar patlayacak gibi olan Feride’nin bu hali Cüneyt’in de canını sıkmaya başlar. Feride’nin morali düzelsin diye uğraşma kararı alan Cüneyt, Yaman’ın dikkatini çekmektedir. Yaman ise Cüneyt’in Seher ile olan dialogunu merak eder ve onların ne işler çevirdiğini anlamak için çabalar. 

Seher ise Asiye’ye işin aslını astarını anlatınca Asiye şok olur. Güzel’in teyzesi Mükellef’in yüzünden nezarete düşen Murat ise sonunda çıkar. Sevdiğinin yanına giden Murat kendisini özlemiş bir Güzel yerine daha farklı davranışlara sahip olan Güzel ile karşılaşınca şok olur. Toprak ise Zeynep’in yüreğinin sahibi olmak için yaptığı kötü planlarının suya düştüğünü izler. Zeynep’in gönlünü kazanmak için tekrar bir plan yapma hazırlığındadır. Ateş ise Toprak’ın yüzük taşını bulduğu için olayın failinin karşısına çıkmayı planlarken beklenmedik bir durumla karşılaşır. Sevgi eşi Şahin’in Yiğit için Lerzan’dan para aldığını bunun karşılığında da Lerzan’ın yanında çalışmaya başlamasını öğrenmiştir. Sevgi sinirle soluğu Lerzan’ın yanında alır. Lerzan ise Sevgi’ye öyle laflar eder ki Sevgi’nin ağzı açık kalır. Kader ise hayatını mahveden Yiğit’in gerçek niyetiyle şok olur.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın