Beni Affet 16 Ekim Pazartesi 1233. Bölüm Özeti

Star Tv ekranlarını 1232 bölümdür süsleyen gündüz kuşağı dizisi Beni Affet 16 Ekim Pazartesi günü 1233. bölümü ile ekranlarda olacak. Reytinglerde düşüş yaşasa bile sevenlerinin vazgeçilmezi haline gelen Beni Affet 16 Ekim Pazartesi günü 1233. bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

Cüneyt ve Feride Güneş’in gelip gitmesi ile ilgili tartışmaya tutuşurlar. Cüneyt Feride’ye isteğini kabul ettiğini ancak evine artık Asiye ve Yaman’ın gelmemesini istediğini söyler. Cüneyt bir taraftan bu sıkıntılar ile uğraşırken beklemediği insanlardan gelecek tepkilerle hayatında yeni bir çizgi çizmek üzeredir. Yaman ise epeyce uzun süredir beklediği toplantı için büyük bir heyecan içindedir. Feride ise en azından Asiye ile arasındaki buzların erimesinden ötürü bir nebze rahatlamıştır. Güzel ve Murat cephesinde de yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Gönlünü Murat’a iyice kaptıran Güzel yanına Defne’yi de alıp Murat ile konuşmayı dener. 

Ateş’in Zeynep’e karşı gerçek ve saf duygularını öğrenen Sevgi ikilinin barışması için harekete geçtiğinde durumu fark eden Ateş hemen duruma müdahele eder ve bundan Zeynep’e bahsetmemesini ister. Zeynep ve Ateş cephesinin diğer elemanı olan Toprak ise olanlardan habersiz Zeynep’in yanında olduğu her dakika onu kendine bağlamak için mücadele içindedir. Ancak beklenmedik bir olay yaşanır. Zeynep’in güzel kız kardeşi Pınar Zeynep’in yanına geldiğinde Lerzan ile bir tartışma yaşar. Huzursuz bir ortamın oluşması ve Pınar’ın düştüğü durumdan ötürü ablası onu korumak için bir adım atar ve oradan ayrılmaya kalkar. Toprak ise Zeynep’ini kaybetme korkusu içinde adeta titrer ve onu durdurmak adına elinden geleni yapar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın