Beni Affet

Beni Affet 17 Ekim Salı 1234. Bölüm Özeti – Yaman’ı Zor Günler Bekliyor

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan Beni Affet yeni sezonda yeni yüzlerle seyirciyi karşılamakta. Beni Affet’in 17 Ekim Salı günü yayınlanacak olan 1234. bölümünde Yaman’ı zor günler beklemekte. Beni Affet’in 17 Ekim Salı günü yayınlanacak olan 1234. bölümünde yaşanacak olaylarla ilgili ayrıntılı bilgi haberimizin devamında…

beni affet resmi 1 1

Feride ile Yaman için her şey tam da rayına oturdu derken tam da Asiye ile Feride’nin arasında bitmez zannettiğimiz gerginlikler azalmışken olaylar yine karışmaya başlayacak. Yaman için uzun süredir büyük öneme sahip olan otelin yönetim kurulu toplantısı günü gelmiştir. Heyecanla beklediği ve iyi bir hazırlık ile gittiği toplantıda beklenmeyen bir ziyaretçi toplantının seyrini değiştirir. Yaman bu kişiden duydukları ile hayatında farklı olaylarla karşılaşacaktır.

beni affet resmi3 1 1

Cüneyt’in durumu hakkında duydukları nedeniyle harekete geçen Murat Cüneyt hakkında endişeye kapılır, bulunduğu mekanı öğrenince ise bu durum onu çok şaşırtır. Zühre ise Cüneyt için oldukça korkmaktadır. Zeynep’in gitmesine engel olmak isteyen Toprak fenalaşır. Bu durum ise Ateş’in sinirlenmesine ve sözleriyle Zeynep’i bir kat daha kırmasına neden olur. Pınar ise hiç tanık olmaması gereken bir duruma şahit olmuştur. Bu durum Zeynep, Ateş, Toprak üçlüsünün hayatındaki dengeleri sarsacaktır.

beni affet resmi2 1 1

Yaşanan olaylardan dolayı oldukça bitap düşmüş olan Zeynep, Ateş’i sevmesine rağmen ondaki bu tavır değişiklikleri ile üzülmektedir. Öğreneceği gerçek ise onu daha da sarsacak cinstendir. Pınar şahit olduğu bu durumu ablasına ne zaman söyleyecektir merak konusudur. Neriman ve Galip ikilisinin arasından su sızmazken ilk defa araları bozulacaktır. Nedeni ise çalıştıkları butiğe gizemli biri tarafından gelen bir çiçek olacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu