Beni Affet 18 Aralıkta Neler Olacak? İşte Detaylar

Star Tv ekranlarının yedi sezondur devam eden dizisi Beni Affet 18 Aralık Pazartesi günü 1278. bölümü ile ekranlara gelecek. İşte sizler için Beni Affet 18 Aralık özeti…

Beni Affet 1278. Bölüm Özeti

Geçtiğimiz haftanın en önemli olayı Osman’ın ölüm kalım savaşı veriyor olmasıydı. Peki Osman ölecek mi? Feride ile Yaman arasında ise uzun süredir var olan gerginlik yerini huzura bırakmıştı ve Feride Yaman’ı affetmişti. Beni Affet 1278. bölümde ise Feride ve Yaman bir karar alırlar ve geçmişte yaşadıkları ne kadar kötü olay varsa üzerini kapatıp mutlu olmak için karar alırlar.

Ancak kader onların üzecek olayları mutluluk kararlarının ortasına atıverir. Yaman özel hayatını toparlamışken iş hayatıyla ilgili sıkıntılar yaşar. Yaman’ın çalıştığı yerde yangın olayı vuku bulunca bir bekçi yaralanır. Yaralanan bekçiyi ziyarete giden ve istenmedik durumlarla karşı karşıya kalan Yaman, Feride’nin desteği ile moralini düzgün tutmaya çalışır zira verdikleri bir karar vardır.

Osman ise hala durumu düzelmemiştir ve ölüm kalım savaşı vermektedir. Murat ise Beni Affet baba diyerek kendisini suçlamaktadır. Zühre öylesine bitkindir ki duasını hiç eksik etmez. Ameliyatta çıkması beklenen Osman bakalım kurtulacak mıdır. Murat ise sonunda Güzel ile konuşma kararı alır. Güzel’in yanına gittiğinde ise Mükellef tepkisiyle Murat’ı şaşırtır.

Artık bir arada olan Zeynep ve Ateş ikilisi Zeynep’in kız kardeşi Pınar için çabalarından vazgeçmezler. Ona sürpriz bir hediye hazırlayan çift uğraşadursun Pınar ise ailesinin evini terk eder ve gider Toprak’ın evine yerleşir. Hala Toprak’ın gerçek yüzünü görememiştir hatta gerçek niyetini anlayamamıştır. Toprak ise tek amacı vardır Zeynep’i kendine geri döndürebilmek yine bu amaçla Zeynep’i yanına çağırır ve kız kardeşinin yanında olduğunu söyler. Ateş ise bu hareketini fark eder ve durdurmak için çaba sarf eder. Zeynep ve Ateş’i karşısında bulan Toprak sözleriyle ikiliyi şaşırtır. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın