Beni Affet 18 Ekim Çarşamba 1235. Bölüm Özeti – Zeynep Ne Yapacağını Şaşırır

Star Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Beni Affet’in 18 Ekim Çarşamba gününde bu sıralar zor günler yaşayan Yaman’ın şok olacağı olaylarla daha da yorulacağı bir bölüm sizleri beklemekte. Beni Affet’in 18 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan 1235. bölümünde yaşanacaklar haberimizin devamında…

Beni Affet 18 Ekim Özeti

Yaman, Cüneyt ile yaşadığı problemlere bir de Ahmet ile problem yaşayarak artık zorluklardan boğulmak üzeredir. Bütün bunlar yaşanmışken tek tesellisi kendisini seven ve onu sevdiği eşi Feride’dir. Önceleri Asiye ile pek anlaşamayan Feride artık onun her dediğini yapar hale gelmiş ve evinde şükrettiği huzuru vardır. Ancak bu huzur da geçicidir. Zira Yaman ve Asiye Feridenin yaşadıkları öyle kötü bir olayla karşılaşırlar ki şok olurlar. Yaman iyiden iyiye yaşadıkları ile yıpranmaktadır. Biriciği Feridesi için de üzülmeye başlar.

Murat ise Cüneyt’in herkeslerden sakladığı o sırrı bulmak için arayışına devam eder. Sağlık sıkıntılarını gösteren test Murat tarafından bulununca gerçeklerin ortaya çıkması an meselesidir. Zühre ile arasını düzeltmek için uğraşan Osman ise planlarına bir yenisini daha ekler. Toprak ise yaşadığı sağlık sıkıntılarından dolayı sayıklayarak Pınar’ın kafasını karıştırır. Pınar ise duyduklarını Zeynep’e söylediğinde Zeynep de ne düşüneceğini şaşırır.

Toprak ise bu durumundan habersiz Ateş’te öyle bir talepte bulunur ki seyirci artık olmaz bu kadar diyeceği cinsten. Neriman ve Galip aşkında da yeni gelişmeler vardır. Galip’in butiğe gönderdiği çiçek aşklarının herkes tarafından duyulmasına neden olacakken Neriman bir şekilde bu işin üstesinden gelmiştir. Mahir ise hala Kader’i Yiğit belasından nasıl kurtaracağının derdindedir. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 18 Ekim Çarşamba 1235. Bölüm Özeti – Zeynep Ne Yapacağını Şaşırır (1 Yorum)