Beni Affet 18 Eylül Pazartesi Günü 1213. Bölümde Neler Olacak?

Focus Film yapımı yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu’nun oturduğu Star Tv’nin vazgeçilmezi haline gelen dizisi Beni Affet 18 Eylül Pazartesi Günü 1213. Bölümde izleyiciyi heyecanlandıracak. İşte 18 Eylül Pazartesi Günü 1213. Bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar…

Yaman’ı bulma çabası içerisinde çırpınan Feride ve Cüneyt’i olduğu kadar bu bölümde Boris’i de hiç beklemediği olaylar beklemektedir. Zira öldüğünü düşündüğü Yaman hala hayattadır. Uçurumdan yuvarladığı Yaman hayatta kalmayı başarmıştır. Olayın gerçekleştiği yere giden Boris’i şok edici bir durum beklemektedir. Yaman’ı bulan Seher onu evine kadar götürmüştür. Feride ve Cüneyt ise Yaman’ın peşini bırakmaz ve Seher’in oturduğu eve kadar giderler. İkiliyi orada da beklenmedik bir olay beklemektedir.

Ayrılmamak için epeyce çabalasa da başaramayan Osman ise her şeye rağmen eve gitmekten geri durmaz. Zühre ve Nazire’de ise farklı bir telaş vardır : Murat’a kız bulma. En sonunda Murat’ı Defne ile buluşturma konusunda Murat’tan onay alan ikili oldukça mutludur. Ancak bu görüşmenin olmasını istemeyen Osman bu durumdan rahatsızdır.

Hastanede olan Metin’in durumunun iyi olması her ne kadar Zeynep’i mutlu da etse Zeynep’in başı beladan kurtulmak bilmez. Metin’e sevinirken babasının borçlarından dolayı Zeynep ve kız kardeşi Pınar rehin durumuna düşer. Metin’in iyileşmesini değil de ölmesini isteyen Lerzan hala Toprak’ın hayatını düşünüp Metin’in ölmesi için planlar yapmaktadır.

Mahir’in bir türlü ikna edemediği Kader ise Yiğit’in gerçek yüzünden habersiz Yiğit ile çok mutlu dakikalar geçirirler. Mahir ise her şeye rağmen Kader’e her şeyi ispatlamak için yeni bir plan yapmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın