Beni Affet

Beni Affet 19 Eylül Salı Günü 1214. Bölümde Neler Olacak?

Stat TV’ni günlük dizisi Beni Affet 19 Eylül Salı Günü  1214. Bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar yazının devamında sizleri bekliyor.

beni affet resmi2

Yaman hayattadır ancak hayatı hala tehlikededir. Zira Boris Yaman’ın ölmesi için yeniden plan yapmaktadır. Yerini de bulduğu Yaman’ın işini bitirmek istemektedir. Feride ve Cüneyt ise Yaman’ı bulma çabasını sürdürmektedir.

En son çare olarak ise basında bir konuşma yaparak ona ulaşma çabasına girerler. Basında yaptıkları bu konuşmanın yararı olur mu beraber göreceğiz ancak bu konuşma sonrası beklenmedik olaylar yaşanır. 

beni affet zühre resmi

Murat ise Zühre ve Nazire’nin isteğini yerine getirerek Defne ile buluşmayı kabul eder. Defne ile buluşmak niyetinde olan Murat buluşma yerine gider ancak Defne’nin yapmış olduğu plan, olaylara farklı bir boyut katar.

beni affet zeynep resmi 2

Babasının borcu nedeniyle rehin duruma düşen Zeynep ve Pınar’ı kurtarma görevi yine Ateş’e düşer. Daha önce Metin’in hayatını kurtardığı için minnet duydukları Ateş ikinci defa onlara iyilikte bulunmuştur. Bu durum ikilinin arasında aşk kıvılcımlarında da etkili olacaktır. 

beni affet kader resmi2

Kader’e geçmişte yaptıklarından dolayı pişman olan Neriman daha önceleri Mahir’e Kader’in gönlünü alma konusunda destek olsa da artık vazgeçmesini Kader’in Yiğit ile çok mutlu olduğunu söyler. Ancak Mahir planlarını uygulamaya koymuştur.

Yiğit’in adamları tarafından dövüldüğünü söyleyen Mahir, Yiğit’in adamını ikna edip Yiğit ve Kader’in karşısına çıkar. Ancak adam Yiğit’i görünce korkup Mahir’in rüşvet ile yalan söylettiğini söyler. Olaylar farklı bir boyut kazanır. Bakalım Kader ne zaman Yiğit’in gerçek yüzünü görecektir?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu