Beni Affet 19 Eylül Salı Günü 1214. Bölümde Neler Olacak?

Focus Film yapımı yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu’nun oturduğu Star Tv’nin  vazgeçilmezi haline gelen dizisi Beni Affet 19 Eylül Salı Günü 1214. Bölümde izleyiciyi heyecanlandıracak. İşte 19 Eylül Salı Günü 1214. Bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar…

Yaman hayattadır ancak hayatı hala tehlikededir. Zira Boris Yaman’ın ölmesi için yeniden plan yapmaktadır. Yerini de bulduğu Yaman’ın işini bitirmek istemektedir. Feride ve Cüneyt ise Yaman’ı bulma çabasını sürdürmektedir. En son çare olarak ise basında bir konuşma yaparak ona ulaşma çabasına girerler. Basında yaptıkları bu konuşmanın yararı olur mu beraber göreceğiz ancak bu konuşma sonrası beklenmedik olaylar yaşanır. 

Murat ise Zühre ve Nazire’nin isteğini yerine getirerek Defne ile buluşmayı kabul eder. Defne ile buluşmak niyetinde olan Murat buluşma yerine gider ancak Defne’nin yapmış olduğu plan, olaylara farklı bir boyut katar.

Babasının borcu nedeniyle rehin duruma düşen Zeynep ve Pınar’ı kurtarma görevi yine Ateş’e düşer. Daha önce Metin’in hayatını kurtardığı için minnet duydukları Ateş ikinci defa onlara iyilikte bulunmuştur. Bu durum ikilinin arasında aşk kıvılcımlarında da etkili olacaktır. 

Kader’e geçmişte yaptıklarından dolayı pişman olan Neriman daha önceleri Mahir’e Kader’in gönlünü alma konusunda destek olsa da artık vazgeçmesini Kader’in Yiğit ile çok mutlu olduğunu söyler. Ancak Mahir planlarını uygulamaya koymuştur. Yiğit’in adamları tarafından dövüldüğünü söyleyen Mahir, Yiğit’in adamını ikna edip Yiğit ve Kader’in karşısına çıkar. Ancak adam Yiğit’i görünce korkup Mahir’in rüşvet ile yalan söylettiğini söyler. Olaylar farklı bir boyut kazanır. Bakalım Kader ne zaman Yiğit’in gerçek yüzünü görecektir?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın