Beni Affet 2 Ekim 1223.Bölümünde Olaylar Bitmek Bilmiyor

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet, 7.sezonunda da yine adından söz ettirmeyi başarıyor. Beni Affet 2 Ekim pazartesi günü yayınlanacak olan 1223. bölümünde de fırtınalar bitmek bilmiyor. Asiye yine iş başında ve bu bölümde Feride’nin başı yine belada. Yaman’a kavuşan Feride, bir anda hayatlarına dahil olan Asiye ile oldukça zıt karakterde ve bir türlü anlaşmaya yanaşmazlar. Yaşadıkları her olayda daha da zor duruma düşen Feride için zor günler geride kalmışa benzemiyor. Beni Affet 2 Ekim pazartesi 1223.Bölümünde Zeynep hiç beklemediği bir anda Toprak ile tanışacak. Beni Affet 2 Ekim pazartesi  yayınlanacak olan 1223.Bölümü ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

Beni Affet’in 2 Ekim pazartesi günü yayınlanacak olan 1223.Bölümünde olaylar hız kesmeden devam ediyor. Cüneyt Feride ile görüşmek isteyince Feride bir yolunu bulup onunla konuşmak ister. Nereye gittiği ile ilgili söylediği yalan Asiye’nin gözünden kaçmaz. Takip ettiği Feride’nin Cüneyt ile görüştüğünü gören Asiye öyle bir laf eder ki Feride çok zor durumda kalır. Geçtiğimiz bölümde Zühre’yle barış sağlamak için çabalayan Osman’ın bulduğu çözüm Murat’ı da Zühre’yi de rahatsız da eder şaşırmalarına da neden olur. Asiye’nin gelişi ile hiçbir şey duymamış olan Osman ve Zühre bu bölümde haberi alır ve şok olurlar. Anlattıkları ise Cüneyt’in şok olmasına neden olur zira anlattıklarından ötürü yüzleşmesi gereken bir gerçek ortaya çıkar. 

Zeynep ise hiç beklemediği bir anda Toprak ile karşılaşır. Bu karşılaşma biraz da Toprak’ın dikkatsizliğinden dolayıdır. Kardeşi Metin’in kalbini taşıyan Toprak’ın Zeynep ile tanışması Lerzan’ın hiç de hoşuna gitmeyecek bir durumdur. Zira Ateş’i Zeynep’ten uzak tutmaya çalışırken oğlu Toprak’ın Zeynep ile yollarının kesişmesi hiç de beklemediği ve istemediği bir tablodur. Sizlere bir tüyo da ekleyelim bu bölümden sonra Zeynep-Ateş-Toprak aşk üçgeninin ilk tohumları atılmış olacak.  Ateş ise Lerzan’ın Zeynep ve Pınar’a karşı olan tavırlarından oldukça rahatsızdır ve bu davranışından vazgeçmesi için onunla konuşmayı planlarken Toprak’ın ona anlattıkları onu da izleyiciyi de şaşırtacak cinstendir. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın