Beni Affet 20 Aralık 1280. Bölüm Özeti

Star Tv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı dizisi Beni Affet 1280. bölümü ile 20 Aralık Çarşamba günü ekranlarda olacak. Beni Affet 20 Aralıkta neler olacak sorusunun cevabı olan 1280. bölüm özeti haberimizin devamında sizlerle…

Beni Affet 20 Aralıkta Neler Olacak?

Beni Affet’te uzun süredir aklımıza takılan Osman ölecek mi diziden ayrılacak mı sorusunun cevabı sonunda ortaya çıktı: Osman ölmeyecek. Durumu iyiye giden Osman, herkesi sevince boğar. Doktorlar durumunun iyi olmasından dolayı taburcu etme kararı alırlar. Bunun üzerine toparlanmaya başlayan Osman, Zühre’nin söyledikleri ile şaşkına döner. Feride ve Yaman ise oldukça yakınlaşmışlardır. Feride Yaman’a şans getirsin diyerek atkısını da takar.

Yaman Feride’yi öperken öyle içtendir ki…Yaşananlardan dolayı hayatlarına giren Umut bebek Feride’nin bebek sahibi olamayacağını hatırlatsa da evlerine neşe getirmiştir. Peki Umut bebek kimdir? Umut Bebek, Yeliz Yeşim Baş’ın üç çocuğundan biridir. Hayat neşesi bakışlarıyla gönülleri fetheden Umut bebek 4 bölüm için diziye konuk olacaktır. Umut bebeğin etrafında pervane olan Feride ve Yaman onun bakımı için biriyle görüşür. O kişi öyle bir teklifte bulunur ki bir karar vermek zorunda kalan Feride ve Yaman, hayatlarının dönüm noktası niteliğindeki o kararı açıklarlar. Asiye ise Umut bebeğin sayesinde iyice yakınlaşan Feride ve Yaman’a sinir olmaktadır. 

Kız kardeşinin doğruları görmesi için büyük bir çaba sarf eden Zeynep, Ateş’in de desteğini alarak Toprak’ın gerçek yüzünü Pınar’a göstermek için çabalar. Toprak’ın para karşılığında tuttuğu adamla Pınar’ı yüzleştirmek için adım atan Zeynep ve Ateş’in planını öğrenen Toprak, hemen işe al atar ve Pınar’ı kendine çekmek adına onun aklını bir kez daha çelecek büyük bir adım atar. 

Mahir’in zor bir anında ona destek olan Kader’i gören Yiğit bir anda kavga etmeye başlar. Bu kavgaya şahit olan Şahin onların bu haline kızının kaderine üzülür. Kader ise Yiğit’in boşanmak için kendisinden talep ettiği büyük meblağda parayı ne edip edip bulmaya ve bu ilişkiye artık bir nokta koymaya karalıdır. Ancak durumun bu kadar kötü olması yüreğini incitmiştir. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 20 Aralık 1280. Bölüm Özeti (1 Yorum)