Beni Affet 20 Ekim Cuma 1237. Bölüm Özeti

Star Tv ekranlarında gündüz kuşağında yer alan seyircinin ilgiyle izlediği Beni Affet 20 Ekim Cuma günü 1237. bölümü ile ekranlarda olacak. İşte Beni Affet 20 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan 1237. bölümünde neler olacak haberimizin devamında…

Beni Affet 20 Ekim Özeti

Feride öğrendiği gerçekle yıkılmıştır. Zira tekrar anne olamayacağını öğrenmiştir. Onun üzüntüsünü gören Yaman ise Güneş’i de alarak ona bir sürpriz yapmak ister. Ancak Cüneyt’in Güneş ile ilgili olarak koyduğu bir kural vardır ve bunu nasıl çözeceklerdir. Nazire ise Güneş’i Yaman’a getirmeyi kabul edince başına aslında büyük de bir bela alır. Çünkü güven denilen şey bir kaybolduğunda tekrar kazanılması zordur.

Cüneyt ise yaşadığı sağlık sıkıntılarına ait testlerle hastalığına bir ad vermek üzeredir. Murat ve Güzel arasında da yeni gelişmeler olmak üzeredir. Murat Güzel’in kendisine söylediği yalanların gerçek planını öğrenmiştir ama affetmek o kadar da kolay değildir. Cüneyt ise Murat ile bu konuda konuşup Güneş’i affetmesini ister. Kader ve Mahir iş hayatında başarılarına başarı katmak için yeni bir projeye katılırlar. Mahir’in annesi oğluna kız arayışı içindedir.

Bulduğu kızı butiğe getirince de Kader ile gelen kız bir sürtüşme yaşar. Zeynep ise Ateş’in kendisiyle yemek yiyeceğini düşündüğü anda hayatlarında yeni gelişmeler yaşanır. Sevgi ise Ateş ile Zeynep’in yaşadığı üzüntüler ve kendisine verdiği değer hakkında konuşurlar. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın