Beni Affet

Beni Affet 20 Eylül Çarşamba 1215. Bölümde Neler Olacak?

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet oldukça etkili bölümlerle seyirci karşısına çıkmakta. Hafta içi her gün saat 14:30 da Star tv ekranlarına gelen Beni affet 20 Eylül Çarşamba günü 1215. Bölümü ile sizlerle olacak. İşte 20 Eylül Çarşamba günü 1215. Bölümde yaşanacak olanlarla ilgili detaylar…

beni affet resmi 3

Cüneyt ve Feride Yaman’ı aramayla ilgilenseler de biricik kızları Güneş’i de ihmal etmeyip onunla vakit geçirirler. Televizyon karşısına geçen ve bir umut bekleyen çiftin mutlu dakikaları telefonun çalmasıyla bölünür. Telefonda duydukları Feride’yi heyecanlandırdı. Zira duydukları Yaman ile ilgilidir. Yaman ise ölüm kalım savaşı vermekteydi ancak sağlık açısından düzelmeye başlaması oldukça sevindiricidir. Yaman ile ilgilenen Seher’in kapısına ise sürpriz bir isim gelir. Asiye’nin gelişi dengeleri alt-üst etse de Asiye durumunu izah eder.

beni affet resmi2 1

İki kez yardımını gördüğü ve minnettar olduğu için Zeynep ve Pınar Ateş’e teşekküre giderken çok kötü bir haber alır. Zira Lerzan hain planını devreye koymuştur ve Remzi ile konuyla alakalı görüşüne halindedir. Zeynep durumu haber alınca beyninden vurulmuş döner ve hesap sormak üzere yola koyulur. Ateş olanları duyar ve Zeynep’in yanında yer alır. Mahir ve Yiğit arasında yine soğuk savaş devam etmektedir.

 

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu