Beni Affet

Beni Affet 20 Kasım Pazartesi Neler Olacak? # Cüneyt’in Başı Dertte

Star Tv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı dizisi Beni Affet 20 Kasımda 1258. bölümüyle ekranlarda olacak. Beni Affet’in 20 Kasımda ekranlara gelecek olan 1258. bölümünde neler olacak sorusunun cevabı haberimizin devamında…

beni affet 20 kasım resmi 1

Beni Affet 20 Kasımda Neler Olacak?

Beni Affet‘in 20 Kasımda yayınlanacak olan 1258. bölümünde; Yaşananlardan dolayı Yaman Cüneyt’e oldukça öfkelidir. Öfkesinin etkisiyle adeta gözü dönmüş ve sonucu düşünmeden Cüneyt’i kaçırmıştır. Cüneyt’e eziyet etmeyi planlamaktadır. Seher ile olan bağlantısı hakkında da soracağı sorulara cevap aramaktadır. Yaman’ın annesi Asiye ise oğlundan haber alamayınca suçlu olarak Feride’yi görür ve ona oğlumu sen kaçırttın evden diye hesap sorar hatta ona tehditler savurur.

beni affet 20 kasım resmi 2

Zühre ve Osman ise yaşananlardan yeni haberi olmuştur. Oğullarının kaçırılması onları derinden etkiler ve onu bir an önce bulmak üzere yola koyulurlar. Güzel ve Murat ise yine Mükellef’in esareti altındadır. Güzel’i Murat’tan ayırmak için Mükellef yeni bir plan yapar. Zeynep ise Toprak’ın gerçek yüzünden habersiz onunla evlenmeyi kabul etmiştir. Toprak’ın bu evlilik telaşı içinde yardımcısı Lerzan’dır.

beni affet 10 kasım resmi 3

Sadece hazırlıklarla ilgilenmeyen Lerzan uzaktan uzaktan Zeynep’in nasıl biri olduğunu, gerçekten Toprak ile evlenmek isteyip istemediğini anlamaya çalışır. Ateş ise Zeynep’in teklifi kabul etmesiyle yıkılmıştır. Sevgi ve Şahin’in yanına giden Ateş olanı biteni büyük bir üzüntüyle onlarla paylaşır. Sevgi ise Ateş’in ne kadar iyi biri olduğunu bildiğinde ve Zeynep’i ne kadar sevdiğini bildiğinden bu aşk acısı için bir çare bulmaya çalışır. Aklına gelen fikri Ateş ile de paylaşır ama bu fikir herkesin hayatını etkileyecek türdendir. Pınar ise Ateş’e olan ilgisiyle ilgili Güzel ile muhabbet eder. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu