Beni Affet

Beni Affet 21 Eylül Perşembe İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Focus Film yapımcılığını yaptığı Beni Affet 21 Eylül Perşembe 1216. Bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar…

 

Yaman’ı bulma yolunda emin adımlarla yürüyen Feride eski kocası Cüneyt’in de desteğini alarak onu bulmak için canla başla çalışmışlardır. Epeyce bir aramanın sonunda basın karşısına çıkıp bir çözüm üretmeye çalışan çifti sürpriz bir konuk beklemektedir.

Asiye Yaman’ın annesidir. Yıllarca ortaya çıkmayan annesi bir anda Feride’nin karşısına çıkar. Bu durum Feride için oldukça rahatsız edicidir. Zira bu zamana kadar neden yoktur? Oğlunun durumunu merak eden Asiye ise Feride’nin karşısında dik durup oğlunu bulma telaşı içine girer. Oğlu Yaman ve Melis’in izini bulmak için çabalayan Asiye bakalım amacına ulaşabilecek midir? 

beni affet güzel ve murat resmi 1

Seher ise Yaman’ı kendi kulübesinde iyileştirme çabası içindeyken Yaman’ın kimliği ile bilgiler edinir. Bir taraftan Yaman ile ilgilenen Seher diğer taraftan da başının belası olan Koray ile uğraşmak zorunda kalır.

Güzel ve Murat ikilisi arasındaki yakınlaşma biz seyirciyi oldukça heyecanlandırsa da Osman için aynı şeyi söylememiz mümkün değil. Zira bu durumdan ötürü huzursuz olan Osman iyiden iyiye Zühre’nin evinin daimi üyesi olmaktan kendini alamaz.

beni affet zeynep ve ateş resmi 1

Zeynep ile Ateş ise Metin’in çalıştığı inşaat şirketinde yaşadıklarını olayın gerçek yüzünü öğrenmek için bir araştırma içine girerler.  Ateş her zaman olduğu gibi Zeynep’e olan desteğini hiç esirgemez. Tek derdi Toprak’ı yaşatmak olan Lerzan’ın maskesi düşecek midir? Gerçekler karşısında Ateş’in tepkisi ne olacaktır? Yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu