Beni Affet 22 Eylül Cuma Günü İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Focus Film yapımı yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu’nun oturduğu Star Tv’nin  vazgeçilmezi haline gelen dizisi Beni Affet 22 Eylül Cuma 1217. Bölümde izleyiciyi heyecanlandıracak. İşte 22 Eylül Cuma 1217. Bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar…

Yaman uğruna çekmediği acı kalmayan Feride, Yaman’ı hala bulamamıştır. Asiye’nin bir anda ortaya çıkışıyla huzursuz olan Feride, elinden geleni yapsa da bazen elinden geleni yapsan da nasip denilenden öteye adım atılmıyor gerçeğini yaşar. İnsanın sevdiği için çekemeyeceği yük yoktur her şeye göğüs gerecek olan Feride iyiden iyiye umutsuzluğa kapılmaktadır.

Cüneyt ise sevdiği kadın Feride için onun mutluluğu için Yaman’ı arasa da olmamıştır. O da biriciği Feride ile ortak noktası olan Güneş’ine bütün vaktini ayırır. Asiye ise televizyon karşısına çıkan ikinci kişi olarak adını duyurur. Yaman’ı bulma karşılığında yüklü bir miktar teklif eder. Yaman’ın bulunması bir muammadır. Bakalım sevenler kavuşacak mıdır?

Televizyonda Asiye’nin teklifini duyan Seher telefonla arama konusunda kararsızlık yaşar. Murat ve Güzel ikilisi epeyce birbirine bağlanmıştır ve Murat bunu herkese duyurmak niyetindedir. Zeynep Ateş’in sayesinde karakoldan kurtulur. Karakoldan çıkan ikili Metin’in cenazesi ile ilgilenirken bir diğer taraftan da aşk yolunda ilerlemeye devam ederler.

Toprak ise yaşam savaşı vermeye devam etmektedir. Oğlu için her şeyi hatta insanlığı bile unutabilen Lerzan ise bir Toprak’a bakar bir de vicdanında verdiği o koca savaşa. Bakalım Toprak hayatta kalabilecek mi? 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın