Beni Affet 23 Ekim – 27 Ekim Yaşanacaklar – İşte Detaylar

Star Tv’nin en uzun soluklu dizilerinden Beni Affet hafta içi her gün sevenleri ile buluşmaya devam etmekte. Beni Affet’in 23 Ekim ve 27 Ekim tarihleri arasında yaşanacaklar haberimizin detaylarında….

Beni Affet 1238.- 1242. Bölüm Özetleri

Beni Affet’te seyirciyi bol olaylı bir hafta bekliyor. Feride Yaman’dan hamile kalamayacağını düşündükçe kendini yıpratmaktadır. Çünkü Feride Yaman’a baba olma duygusundan mahrum bırakarak ona zarar verdiğini düşünmektedir. Bu duygu onu adeta kemirmektedir. Ve sonunda Yaman’a onu sevmesine rağmen ayrılalım demek için karşısına çıkıp konuşmak ister.

Ve bu kararını hayata geçirir. Yaman duyduklarına inanamaz. Cüneyt ise Alzehemier olduğunu Mine’den öğrenince çılgına döner ve elindeki telefonu dahi sinirinden fırlatıp atar. Feride’ye ise sağlığında yaşadığı bu problem daha da ilerlemeden Feride’sini tekrar yanında görmek için çabalar. Önüne çıkan her engele rağmen, bu amacına ulaşmak için öyle bir karar alır ki herkes şok olur ve hayatlarında büyük değişim yaşayacaklardır. Seher ise yaşanan bunca sıkıntıyı kendi avantajına çevirmek için büyük bir fırsat bulmuştur. Yaman’ın evine de yerleşen Seher, artık Yaman’ı ele geçirmek için önündeki engelleri tek tek ortadan kaldırır. Ancak Nazire onun yaptığı her hareketi görmektedir. Bu durumu fark eden Seher işe hemen el atar ve Nazire engelini de aradan çıkarmayı başarmak üzeredir. 

Ateş ise Toprak’ın isteği üzerine her şeyden uzaklaşmak kararı alır ve böylece Zeynep’i görmeyecektir. Ancak Zeynep bu kararından dönmesi için Toprak’ın ona arkadaşlık teklifini kabul eder. Böylece Ateş’e onu sevmediğini bundan dolayı da gitmesine gerek olmadığını Ateş’e bildirir gibidir. Ancak bu durum Ateş’i yıksa da belli etmemeye çalışır. Güzel ve Murat’ın ilişkilerinde ise artık yalansız daha da büyük bir aşk yeşermiştir.

Her şey yolunda giderken Güzel’in annesi gibi çok sevdiği teyzesi Mükellef’in gelmesi dengeleri bozar. Kader’i ise daha da zor günler beklemektedir. Çünkü Yiğit Sait’in intikam ateşi ile yanmaktadır ve Kader’e türlü oyunlar oynamış ve onu zor durumda bırakmıştır. En son olarak Kader’e vurduğu tokat Kader’i çok üzer. Bu tokadı gören Zeynep ise şok olur. Kader’e elinden geleni desteği yaparken Ateş de onlarla beraber duracaktır. Ancak beklemedikleri bir durum vardır : Ateş ve Zeynep’i yanyana gören biri vardır. Bakalım o kişi Toprak mı? Yoksa başka birisi mi merak konusudur. Peki sizce Zeynep Ateş ile mi Toprak ile mi daha çok yakışıyor? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 23 Ekim – 27 Ekim Yaşanacaklar – İşte Detaylar (1 Yorum)