Beni Affet

Beni Affet 25 Aralıkta Neler Olacak? #Feride Ve Yaman’ın Çocuk Hayali

Beni Affet 25 Aralık Pazartesi günü neler olacak? Beni Affet 1283. bölüm özeti haberimizin devamında sizlerle…

Beni Affet 1283. Bölüm Özeti

Beni Affet’te geçtiğimiz hafta Umut bebek ile hayatlarına yeni bir renk gelen Feride ve Yaman çocuk sahibi olma arzusunu bir kez daha hissederler. Ancak ortada var olan bir gerçek vardır Feride bebek sahibi olamayacaktır. Bu durum Feride’yi oldukça üzmektedir zira Yaman’dan bir çocuğu olsun istemektedir.

beni affet 20 aralık resmi 1

Umut bebek evlerine gelince Yaman’ın onunla ilgilenmesi de bu duruma eklenince bir umut deyip bu bölümde çocuk sahibi olma konusunda tedavi almaya karar verirler. Asiye ise bu durumdan hiç de hoşnut değildir.

Feride ve Yaman bu yolda bir adım atarlar ancak Cansu yani Feride’nin kız kardeşi Yaman ile bir gecelik ilişkisinden hamile kalmıştır. Bu gerçek bakalım Feride ve Yaman ikilisinin arasında nasıl bir duruma neden olacaktır. Sizlerden bu konuda yorumlarınızı merakla bekliyoruz…

beni affet 15 kasım resmi 4

Geçtiğimiz hafta Güzel ve Murat aşkıda epeyce büyük değişiklikler yaşadı. Murat Osman’ın da kendi yüzünden ölümden dönmesinden dolayı bir karar alıp Güzel’in karşısına çıkıp ayrılmak istediğini söylemişti.

Oysa Mükellef de ilk defa ondan iyi damat mı bulacağım diyerek Murat’a sıcak bakmaya başlamıştı. Ama Murat çoktan kararını vermişti. Bu bölümde ise Güzel bulunduğu şehirden gitme kararı alır. Ancak kader yine onu Murat ile karşılaştırır. Bu karşılaşma onların hayatında yeni bir adım olacaktır. 

beni affet 19 aralık resmi 1

Sevgi ise mutludur zira yeni bir iş yeri vardır: kendi açtıkları restorant. Ancak restorant açılışında yaşanan olaylardan dolayı mutsuz anlar yaşanır. Şahin ise bu işe el atar ve hiç atmaması gereken bir adımı atarak daha da büyük bir problem ortaya çıkarır.

Toprak ise Zeynep ve Ateş’i ayırıp Zeynep’i kendine çekme yolunda adımlar atmaya devam eder. Bu açılış olayı da ona büyük bir fırsat olur ve onları mutsuz edeceği için içten içe sevinir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu