Beni Affet

Beni Affet 25 Eylül -29 Eylül Arası Neler Yaşanacak? İşte Tüyolar

Star Tv ekranlarının sevilen ve uzun süredir ekranlarda olan dizisi Beni Affet’te olaylar bitmek bilmiyor. 25 Eylül Pazartesi günü itibariyle saat 15:30’da  seyirciyle buluşacak olan Beni Affet’te her hafta olduğu gibi bu hafta da fırtınalar durulmak bilmiyor. İşte 25 Eylül- 29 Eylül tarihleri arasında yaşanacak olaylarla ilgili tüyolar…

beni affet feride yaman resmi

Feride uzun süredir bulmak için çırpındığı biricik aşkı Yaman’a kavuşmuştur. Özlem dolu dakikalar hiç de öyle beklendiği gibi sonlanmamıştır. Zira Yaman daha önce başından yaralanmıştır ve aldığı darbeden ötürü sağlık problemleri ile boğuşmak zorunda kalmıştır. Bir taraftan sağlık sıkıntılarıyla cebelleşen Yaman bir diğer taraftan da bir anda hayatına dahil olan yıllar önce kendisini terk eden annesi Asiye’nin varlığı. Başına aldığı darbe nedeniyle hafıza ile ilgili sıkıntılar yaşayacak mıdır nasıl bir son beklemektedir bunların hepsini izleyip göreceğiz. Asiye ise oğlunu kurtarmak için çabalamasını öne çıkararak oğluna iyi anneyim imajı vermeye çalışmaktadır. Feride ise Asiye’nin anneliğine epeyce laf söylemiştir. Onu bu kadar tersleyen Feride’ye inat Yaman annesi hakkında neler düşünecektir tüm bu sorularımız bu hafta aydınlatılacak.

beni affet asiye resmi 1

Yıllar önce onu terk eden bir anne bir anda tekrar hayatının bir parçası olmak için çabalamaktadır. Hayatının aşkı Feride annesi Asiye’ye oldukça sert bir duruş sergilemiştir. Yaman ise annesinin kendisi için çabaladığını öğrendiğinden onunla iyidir. Bu durum Feride’nin gözünden kaçmaz ve yeni problemlere de zemin oluşturur. Feride’ye Ahmet’in bu konuda ilginç bir teklifi vardır. Söylediklerini yaparsa Asiye hayatlarından çıkacaktır. Feride’nin kararı gelecek olayların da gidişatını değiştirecek cinstendir. Feridesiz bir başına kalan Cüneyt ise sağlık problemi yaşar.

beni affet güzel resmi 2

Güzel ve Murat iyice yakınlaşacak bu hafta. Bir türlü gerçeği yani kendisinin Defne olmadığını söyleyemeyen Güzel bir taraftan bu gerçeği saklamanın verdiği yük diğer taraftan gönlünü kaptırdığı Murat arasında sıkışıp kalır. Her şeyden habersiz olan Murat ise ilişkilerinin bir adı olsun istemektedir. Ve bu anlamda bir adım atar. Zeynep ise kardeşi Metin’in başına gelen gerçeklerden habersizdir. Kardeşinin kalbini taşıyan Toprak ilerleyen bölümlerde Zeynep’e aşık olmaya aday bir isim. Ancak şu anda her zorluklarda yanında olan Ateş onu etkileyen isim. 

beni affet kader resmi 1

Yiğit ise karısı olan Kader’in hayatına dahil olma sebebini hiç unutmamaktadır. Erkek kardeşi Sait’in intikamını düşünüp iyiden iyiye hırslanan Yiğit,  her şey,n gerçek yüzünü ortaya çıkaraıp Kader’e gerçeği göstermeye çabalayan Mahir’i de diskalifiye etmeyi başarmıştır. Geçmişte işlenen bu cinayet hakkında Kader ile konuşan Yiğit, aslında gerçekte Kader’i tuzağın eşiğine getirmektedir. Kader ise tüm olanlardan habersiz eşinin mükemmeliğine inanmaya devam etmektedir. Bakalım gerçekler ortaya çıkınca Kader ne yapacak? Sizce Kader Mahir’e döner mi? Yiğit ile ilişkilerinde nasıl bir son hayal ediyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu