Beni Affet 25 Eylül Pazartesi Neler Olacak? İşte Detaylar

Focus Film yapımı yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu’nun oturduğu Star Tv’nin  vazgeçilmezi haline gelen dizisi Beni Affet 25 Eylül Pazartesi 1218. Bölümde izleyiciyi heyecanlandıracak. İşte 25 Eylül Pazartesi 1218. Bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar…

Yaman’ına kavuşan Feride eşi ile beraber hastanenin yolunu tutarlar. Zira Yaman’a ulaşılmıştır ancak kafasına aldığı darbeler kafa bulandırmaktadır. Hastaneye giden ikiliyi kötü bir sürpriz beklemektedir. Yaman’ın başından aldığı darbelerin durumu ile ilginç bilgiler alan çift oldukça şaşkındır. Yaman’ın durumunu haber alan Asiye ise soluğu Feride ve Yaman’ın yanında alır. Yıllardır kayıplara karışan Asiye oğlu Yaman tarafından azarlanır. Yaman ona oldukça kızgındır.

Sevdiği kadının sevdiği adamı bulmak için çabalayan Cüneyt ise Yaman’ın gelmesiyle kendi köşesine çekilmiştir. Ancak onu da kötü bir olay beklemektedir. Sağlık açısından sıkıntılı bir olay yaşayan Cüneyt’in yanında bir tek Osman Bey vardır. Ona destek olmak isteyen Osman, Cüneyt’in ona söyledikleri ile neye döndüğünü şaşırır.

Zeynep ve Ateş ikilisi ise birbirinden ayrılamaz hale gelmişler adeta. Ateş sürekli Zeynep’i ne yaptığını düşünür. Gün yirmi dört saattir ve her dakikanın adı Zeynep olmuştur sanki. Onun evine giden Ateş’i bir sürpriz beklemektedir. Zira Sevgi onun ardı sıra gelir ve onu takip altına almıştır. Zeynep ve kız kardeşi Pınar ise babalarından dolayı düştükleri kötü durumu Ateş’in anlamaması için epeyce çabalarlar. Fakat Sevgi’den hiç beklenmeyen bir hareket ile herkes şaşkına döner. Yiğit ise karısı Kader’in eski eşi Mahir’den nefret etmesi için hainliklerine bir yenisini daha ekler. Ancak tek fark vardır bu oyun onların arasında kalan son bağları da koparıp atmasına neden olur.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın