Beni Affet

Beni Affet 26 Aralık Salı Neler Olacak?


Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet 26 Aralık özeti haberimizin devamında sizlerle…

Beni Affet 1284. Bölüm Özeti

Ekranların sevilen gündüz kuşağı dizisi Beni Affet hız kesmeden heyecanlı bölümlere devam ediyor. Feride ve Yaman evlat hasretlerini dindirmek adına belki de hayatlarının en büyük adımını atmışlar ve bebek sahibi olmak için tedaviye karar vermişlerdir. Feride’nin hayali Yaman’a baba diyecek bir bebek dünyaya getirmektir.

beni affet 8 aralık resmi 3

Bu ortak karar karşısında havalara uçan Feride, sevinç içerisinde bu durumu Nazire’ye söyler. Nazire de çok sevinir ama bu evlat meselesine herkes mutlu umutlu bakmıyordur. Yaman’ın annesi Asiye bu mutlu dakikaları bozmak için fırsat kolluyordur.

Yaman Cansu’ya oldukça kızgındır ve evine gidip ona hesap sormaya karar verir ancak evde bulduğu şeyler Yaman’ın kafasının karışmasına ve üzülmesine neden olur. Cansu hiç de boş duracak bir isim değildir ve Cüneyt’ten de para koparma derdindedir. 

beni affet 9 kasım resmi 2

Güzel ve Murat ise sonunda mutlu olmayı başarmışlardır. Zira tam da birbirilerinden ayrıldılar yazık dediğimiz anda kader onları yine birleştirmiş ve sevgilerini bir kere daha kendilerine itiraf edebilme şansına sahip olmuşlardır. Osman’ın başına gelenlerin ardından ayrılığın eşiğine gelen sevdalılar bu bölümde mutludurlar. Bu durum en çok da Osman’ı mutlu eder ve hemen bu işin adını koyma yoluna gider. Ancak bu hareketi biraz aceleci bir tavırdır. 

beni affet 4 aralık resmi 2

Zeynep ve Ateş cephesinde de yeni gelişmeler söz konusudur. Restorant açılışına hazırlık yapan Zeynep ve Ateş, Şahin’in beklenmedik durumu karşısında şaşırır. Ateş babasına kızar. Zeynep ise Ateş ve Şahin2in karşı karşıya kalmalarına üzülür.

Sevgi de bu durumu haber alınca iyice zor dakikalar yaşanır. Toprak ise Zeynep’ten intikam için yakınlaştığı Pınar’ı kendine inandırma konusunda adımlarına devam eder. Toprak’ın gerçek yüzünü göremeyen Pınar ise hala Toprak’a inanmaktadır. Kader ise Yiğit’in başına açtığı dertlerin içinde boğuşmaktadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu