Beni Affet

Beni Affet 27 Aralık Neler Olacak? #Biri Toprak’ı Durdursun

Beni Affet 1285. bölüm özeti ve 27 Aralıkta neler olacak sorusunun cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Beni Affet 27 Aralık Özeti

Beni Affet’te bebek sahibi olmak için uzman yardımı almaya karar veren Feride ve Yaman’ı bir sürpriz beklemektedir. Alcakları sürpriz ile Feride Yaman ile karşı karşıya kalmak zorunda kalacaktır. Tam da Yaman ile mutlu olacak diye umutlandığımız Feride’yi duygusal anlamda zor günler beklemektedir. Feride kız kardeşi Cansu’ya ulaşmaya çabalar ancak ulaşamayınca telaşlanır. Yaman ise Cansu’nun durumu iyi olmayınca onu hastaneye götürür. Bu sırada Yaman ve Cansu’yu hastane yolunda gören beklenmedik isim ortalığın karışmasına neden olur. 

beni affet 27 aralık resmi 2

Osman Bey ise Güzel ve Murat mutlu olsun diye attığı adımdan dolayı pişman olur. Zira Mükellef’ten gelecek tepki belirsizdir. Zeynep ve Ateş’in başından ise sıkıntılar eksik olmamaktadır. Şahin’in açmak için çabaladığı iş yeri mahvolmuştur. Zeynepler durumu polise bldirmeye karar verirler. Toprak’ın Pınar’ın beynini yıkaması yetmezmiş gibi bir de Şahin’in başına gelenler ikiliyi üzer. Kader’in ise başına bela olacak bir isim vardır: Tefeci Muhsin. Toprak’ın emri üzerine Kader’i üzecek olan bu isim bakalım neler yapacak. Kader ise olanları Yiğit ile ilgili yaşadığı sıkıntıları Zeynep ve Ateş’e anlatır. Ateş öğrendikleri karşısında hemen Yiğit’ten hesap sormak ister. İkilinin karşı karşıya geldiği dakikalar sonunda Ateş’i sevenleri üzecek bir durum yaşanır.

beni affet 27 aralık resmi 1

Geçtiğimiz bölümde yaşananlara bakacak olursak; Feride ve Yaman evlat hasretlerini dindirmek adına belki de hayatlarının en büyük adımını atmışlar ve bebek sahibi olmak için tedaviye karar vermişlerdir. Feride’nin hayali Yaman’a baba diyecek bir bebek dünyaya getirmektir. Bu ortak karar karşısında havalara uçan Feride, sevinç içerisinde bu durumu Nazire’ye söyler. Nazire de çok sevinir ama bu evlat meselesine herkes mutlu umutlu bakmıyordur. Yaman’ın annesi Asiye bu mutlu dakikaları bozmak için fırsat kolluyordur. Yaman Cansu’ya oldukça kızgındır ve evine gidip ona hesap sormaya karar verir ancak evde bulduğu şeyler Yaman’ın kafasının karışmasına ve üzülmesine neden olur. Cansu hiç de boş duracak bir isim değildir ve Cüneyt’ten de para koparma derdindedir. 

beni affet 27 aralık resmi 4

Güzel ve Murat ise sonunda mutlu olmayı başarmışlardır. Zira tam da birbirilerinden ayrıldılar yazık dediğimiz anda kader onları yine birleştirmiş ve sevgilerini bir kere daha kendilerine itiraf edebilme şansına sahip olmuşlardır. Osman’ın başına gelenlerin ardından ayrılığın eşiğine gelen sevdalılar bu bölümde mutludurlar. Bu durum en çok da Osman’ı mutlu eder ve hemen bu işin adını koyma yoluna gider. Ancak bu hareketi biraz aceleci bir tavırdır. Zeynep ve Ateş cephesinde de yeni gelişmeler söz konusudur. Restorant açılışına hazırlık yapan Zeynep ve Ateş, Şahin’in beklenmedik durumu karşısında şaşırır. Ateş babasına kızar. Zeynep ise Ateş ve Şahin2in karşı karşıya kalmalarına üzülür. Sevgi de bu durumu haber alınca iyice zor dakikalar yaşanır. Toprak ise Zeynep’ten intikam için yakınlaştığı Pınar’ı kendine inandırma konusunda adımlarına devam eder. Toprak’ın gerçek yüzünü göremeyen Pınar ise hala Toprak’a inanmaktadır. Kader ise Yiğit’in başına açtığı dertlerin içinde boğuşmaktadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu