Beni Affet

Beni Affet 28 Aralık Perşembe Neler Olacak? #Asiye’nin Planı

Beni Affet 1286. bölümde neler olacak? Beni Affet 28 Aralık özeti haberimizin devamında sizlerle…

Beni Affet 1286. Bölüm Özeti

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet 28 Aralık Perşembe günü yine heyecanlı bir bölümle ekranlara gelecek. Feride ve Yaman bebek sahibi olmak isterken önlerinde bir engel vardır: Feride çocuk sahibi olamayacaktır. Ancak bir uzmanın yardımını alan Feride ve Yaman şimdi daha da mutludur. Feride yediklerine içtiklerine dahi dikkat etmektedir. Bu konuda en büyük destekçisi de eşi Yamandır. İkili bu kadar mutlu iken Cansu’nun hastaneye götürülmesi olayı Yaman’ın başını ağrıtacaktır.

beni affet 1286 bölüm resmi 2

Bir de üstüne Asiye’nin Cansu’nun hamile olduğunu öğrenmesiyle dengeler bozulacaktır. Asiye bu durumu hemen Feride’yi üzmek adına kullanacaktır. Güzel ve Murat ise Osman’ın isteği üzerine tekrardan sözlenme kararı alırlar. Mükellef’in de bu defaki tepkisi olumludur. Zeynep ve Ateş ikilisi ise Şahin’in iş yerinin tarumar edilmesinin ardından zaten mutsuzken bir de Kader’in Yiğit ile yaşadıklarını öğrenip daha da üzülmüşlerdir.

beni affet 1286 bölüm resmi 1

Ateş sadece üzülmekle de kalmaz Yiğit ile karşı karşıya gelir. Yiğit ve Ateş arasında yaşananlar Ateş’in daha da düşman olmasına neden olur. Toprak ise Ateş’in üzülmesini sağlamak böylece intikam almak adına adımlar atmaya devam eder. Ateş’i Tefeci Muhsin ile karşı karşıya dahi getirmeyi planlayan Toprak, Zeynep’i kazanmak adına elindeki tüm kartlarını dökmeye devam eder.

beni affet 1286 bölüm resmi 3

Geçtiğimiz bölümde yaşananları hatırlayacak olursak; Feride kız kardeşi Cansu’ya ulaşmaya çabalar ancak ulaşamayınca telaşlanır. Yaman ise Cansu’nun durumu iyi olmayınca onu hastaneye götürür. Bu sırada Yaman ve Cansu’yu hastane yolunda gören beklenmedik isim ortalığın karışmasına neden olur. Osman Bey ise Güzel ve Murat mutlu olsun diye attığı adımdan dolayı pişman olur. Zira Mükellef’ten gelecek tepki belirsizdir. Zeynep ve Ateş’in başından ise sıkıntılar eksik olmamaktadır.

beni affet 1286 bölüm resmi 4

Şahin’in açmak için çabaladığı iş yeri mahvolmuştur. Zeynepler durumu polise bldirmeye karar verirler. Toprak’ın Pınar’ın beynini yıkaması yetmezmiş gibi bir de Şahin’in başına gelenler ikiliyi üzer. Kader’in ise başına bela olacak bir isim vardır: Tefeci Muhsin. Toprak’ın emri üzerine Kader’i üzecek olan bu isim bakalım neler yapacak. Kader ise olanları Yiğit ile ilgili yaşadığı sıkıntıları Zeynep ve Ateş’e anlatır. Ateş öğrendikleri karşısında hemen Yiğit’ten hesap sormak ister. İkilinin karşı karşıya geldiği dakikalar sonunda Ateş’i sevenleri üzecek bir durum yaşanır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu