Beni Affet 28 Eylül Perşembe Günü Neler Yaşanacak? 1221. Bölümle İlgili Tüm Detaylar

Star Tv’nin sevilen dizi Beni Affet 28 Eylül Perşembe Günü 1221. Bölümü ile seyirci karşısında olacak. 28 Eylül Perşembe günü 1221. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizide heyecan dorukta. Zira Yaman’ı vermesi gereken önemli bir karar beklemekte. Murat ve Güzel’in aşkı ile şok gelişmeler yine 1221. bölümde sizlerle olacak.  Beni Affet 28 Eylül Perşembe Günü 1221. Bölümü ile ilgili tüm merak ettiklerinizin cevapları haberimizin devamında…

Ahmet’in davranışlarındaki tuhaflıklar nedeniyle şüphe duyan Feride bu bölümde haklı çıkacak. Zira Ahmet yalan söylemiştir. Ve bu gerçeğin gün yüzüne çıkması ile ortalık iyice karışır. Ahmet, Yaman, Asiye bu üçlü bir araya gelip tüm gerçekleri anlatmak zorunda kalır. Ahmet’in sözleri bir taraftan Asiye bir taraftan Yaman’ın vermesi gereken bir karar vardır. Yaman şok bir karar verir. Aldığı bu karar hayatlarında da büyük yankı uyandıracak bir karardır.

Güzel’e iyice aşık olan Murat Güzel’in tavırlarında ayrılmak isteği olduğunu düşünüp kafasında soru işaretleri oluşur. Ancak işin aslında Güzel bir türlü ona kendisinin Defne olduğunu itiraf edememesidir. Ona aşık olmuştur ama ortada söylemesi gereken bir gerçek vardır. Onu kaybederim ve üzerim diye ondan uzak durmaya çalışmaktadır. Kendine bile ona ne kadar aşık olduğunu itiraf edemeyen Güzel yaşayacağı bir olayın sonunda anlayacak ki ona olan aşkı tahmininden büyüktür. 

Toprak için her şeyi yapabilen Lerzan, Galip ve Ateş’in durumu fark etmelerinden korksa da kötülüğe çalışan zekası sayesinde durumdan sıyrılmayı becerir. Zeynep ve Pınar’ın yine başından sıkıntı eksik olmuyordur. Bu defa da evin kirası nedeniyle sıkıntı yaşayan güzel kızlara Sevgi yardım elini uzatmak ister. Ateş ise Zeynep ve Pınar zorda kalmasın diye babaları Remzi’ye para vermiştir. Bu durumu duyan Zeynep Ateş’e nasıl tepki verir bilinmez ama Ateş yine ona olan sevgisinden sevdiği üzülmesin diye çabalamaktadır. Beni Affet’in çifte kumrularından biri haline gelen Galip ve Neriman ise buluşma planları içindedir. 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın