Beni Affet 29 Eylül Cuma Günü Yayınlanacak 1222. Bölümünde Yaşanacaklar

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet, 7.sezonunda da yine adından söz ettirmeyi başarıyor. Beni Affet 29 Eylül Cuma Günü yayınlanacak olan 1222. bölümünde de fırtınalar bitmek bilmiyor. Asiye yine iş başında ve bu bölümde Feride’nin başı belada. Yaman’a kavuşan Feride, bir anda hayatlarına dahil olan Asiye ile oldukça zıt karakterde ve bir türlü anlaşmaya yanaşmazlar. Beni Affet 29 Eylül Cuma Günü Yayınlanacak 1222. Bölümde yine Ateş ve Zeynep aşkında gelişmeler olacak. Beni Affet 29 Eylül Cuma Günü Yayınlanacak 1222. Bölümle ilgili detaylar haberimizin devamında…

Yaman canını kurtarmış olsa da başındaki sıkıntılardan bir türlü kurtulamaz. Feride ise aşık olduğu adamı yani Yaman’ına kavuşmanın sevincini bir türlü yaşayamaz. Hayatlarına dahil olan Asiye evdeki dengeleri altüst etmiştir. Feride ile Asiye’nin anlaşamaması da evde huzursuzluğa neden olmaktadır. Bir diğer sıkıntı ise Yaman’a bebeğini kaybettiğini bir türlü söyleyememesidir. Bütün bu olanların üstüne yine başına gelecek bir olayla Feride’nin adeta kolu kanadı kırılacaktır. Cüneyt’in konuşma isteğini kabul eden Feride bu amaçla yola koyulur. Nereye gittiği konusunda ise Yaman ve annesi Asiye’ye doğru söylemeyen Feride dışarı çıkar. Ancak Feride ile pek anlaşamayan Asiye onun tavırlarından şüphelenir ve ardından o da çıkar. Gördüklerine inanamaz zira Feride eski eşi Cüneyt ile buluşmak için kendilerine yalan söylemiştir. Bu durum karşısında Asiye’nin sergilediği tavır şaşırmamıza neden olacak cinstendir. 

Zühre tarafından bir türlü affedilmeyen Osman ise yeni bir plan yapmaktadır. Zeynep daha önce kardeşi Pınar’a Lerzan’ın teklif ettiği işi reddetmesi konusunda uyarsa da Pınar bu uyarıyı umursamaz ve soluğu Lerzan’ın yanında alır.

Bunu duyan Zeynep kardeşini alıp gelmek üzere şirkete gider. Onu şirkette gören Ateş ise şaşkına döner. Toprak ise bu gün içerisinde aşık olacağı kişiyi bulacağını düşünmektedir ve sürpriz bir kişi ile yolları kesişir. Yiğit ise intikam amacıyla birlikte olduğu Kader için hazırladığı planı eyleme dökmüştür ve adım adım onu tuzağına düşürmektedir. 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın