Beni Affet 3 Ekim Salı 1224.Bölüm – Feride’nin Zor Günleri

Beni Affet 3 Ekim salı günü yayınlanacak olan 1224. bölümünde olaylar durulmak bilmiyor. Feride başından geçen pek çok olay nedeniyle zor günler geçirmişti. Asiye’nin hayatına dahil olmasıyla onu yine zor günler beklemekte. Beni Affet 3 Ekim salı günü  yayınlanacak olan 1224.Bölümü ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

Feride hala Yaman’a bebeğini kaybettiğini dile getirememiştir. Cüneyt ile buluştuğunda ise Asiye’ye yakalanmış ve çok zor bir karara varması gerektiği gerçeği ile yüzleşmiştir. Asiye ise öğrendiklerinden dolayı evde evin yöneticisi benim havalarındadır. Cüneyt ise kızı Güneş’in içinde bulunduğu durumdan dolayı da sağlık sıkıntısından dolayı da zor günler yaşamaktadır. Zühre Osman’ın kendisini affetmesi için uygulamaya koyduğu planla sinir küpüne dönmüştür. 

Zeynep ve Pınar yine zor durumdadır. Zira babasının yüzünden ikinci defa hatta bu defa çok ciddi bir durumda kapı dışarı edilir.  Kader ise Yiğit’in gerçek yüzünü göremediğinden Yiğit’in misafirleri için canla başla uğraşır. Yiğit için yapmayacağı bir şey yoktur. En sonunda Yiğit ona öyle bir tuzak kurar ki Kader’in bu tuzaktan kurtulması imkansızdır. Sevgi, Ateş ve Galip ise Toprak’ın sağlık açısından her gün iyiye gitmesiyle daha da mutludurlar. Ancak bilmedikleri gerçek ortay çıktığında bakalım herkes nasıl tepki gözterecek. Gerçeği Zeynep öğrendiğinde sizce nasıl bir tepki gösterir yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın