Beni Affet 4 Aralık – 8 Aralık Haftalık Özet

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet yine heyecan dolu dakikaların olduğu bölümlerle ekranlara gelemeye hazırlanıyor. Beni Affet 4 Aralık- 8 Aralık haftalık tüyolarını sizlerle paylaşacağız…

Beni Affet 4 Aralık – 8 Aralıkta Neler Olacak?

Beni Affet’te bu hafta Feride ve Yaman arasında sular durulmak bilmiyor. Feride, Yaman’ın kardeşi ile olan durumunu öğrenince karşısına Yaman’ı alır, hesap sorar. Yaman Cansu’yu konuşmaması için ikna etmeye çabalasa da Cansu hiç de öyle Feride gibi susup oturacak biri değildir.

Yaman Feride’yi ikna etmek, gönlünü almak için çabalarken Feride olanlara artık dayanamaz ve evini terk eder. Cüneyt’e ise gün doğmuştur. Zira amacı Feride ile eski günlerine dönmek olan Cüneyt, Feride’ye destek olurken Yaman’a karşı da dik durması için ona telkinde bulunur. Yaman ise bu işin başına gelmesinin sorumlusu olarak gördüğü Cüneyt’in işin neresinde olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Cansu ise yaşananlardan dolayı bırakıp kaçmaya kalkar.

Yaman onu durdurmak isterken farklı bir durumla karşı karşıya gelir. Feride’nin ise kafasında soru işaretleri vardır. Yaman’ın da söylediği gibi ilk kavga ettiklerinde neden Feride’yi aldatsın ki? Bu soru işareti kafasının bir köşesinde dursa da Yaman’ı affetmesi hiç de öyle kolay değildir. Kozanlar da bu ayrılığı haber alınca Cüneyt’e Feride’yi yanına çekebilmesi için dört elle yardımcı olurlar. Hatta Osman ve Zühre öyle bir şey söyler ki Feride duyduklarına inanamaz.

Mükellef ise hayatlarına soktuğu Cihan’ı Kozanların başına bela eder. Murat Cihan’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarır. Sıradaki görevi ise bu gerçekle Mükellef ve Güzel’i yüzleştirmektir. Ancak en zor kısmı da burda başlamaktadır zira Mükellef’in bu durumu kabul etmesi, buna inanması hiç de öyle kolay olmayacaktır.

İntikam ile dolup taşan Toprak, Ateş ve Zeynep’in aşkını gölgede bırakmak için elinden geleni ardına koymaz. Her adımda onları ayırmayı planlayan Toprak, Zeynep’i üzecek bir hamlede bulunur. Pınar’ı Zeynep’ten ayırma planı ile harekete geçer. Amacı aslında Zeynep’i tekrar kendine bağlamaktır ama yaptıkları hiç de bu yönde değildir. Zira Zeynep’in canını yakarak mı onun kalbini kazanacaktır? Toprak’ın Pınar ile buluşmasını gören Şahin ve Sevgi, onların her adımını kontrol etmeyi planlar. Toprak ise Pınar’a öyle bir teklif de bulunur ki Pınar’ın da biz izleyicilerinde ağzı açık kalacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın