Beni Affet 4 Aralıkta Neler Olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen ve yedi sezondur ekranları süsleyen dizisi Beni Affet yeni bölümlerle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Beni Affet 4 Aralıkta neler olacak? Feride ve Yaman barışacaklar mı? Murat ve Güzel barışacak mı? Ateş ve Zeynep’in barışmasına Toprak ve Pınar nasıl tepki verecek? İşte tüm bu sorularınızın cevabı Beni Affet 4 Aralık özetinde sizlerle…

Beni Affet 4 Aralık Özeti

Beni Affet 4 Aralık‘ta; Feride ve Yaman geçtiğimiz bölümlerde oldukça gergin dakikalar yaşadı. Zira Feride Yaman’a kendini affettirmek için çabalarken Yaman, Feride’nin kız kardeşi Cansu ile birlikte olunca işler iyice karışmıştı. Feride cekete dikkat edip sorgulasa da Yaman başkasının ceketini aldım diyerek hatasını kapatmaya çalışsa da sonunda Feride de patladı ve Yaman’a tokat attı. Bu bölümde ise bizleri Feride için çabalayan Yaman karşılayacak. Zira ortada hatalı bir Yaman vardır.

Feride onu affetmek istemese de hatta konuşmak istemese de yaptığı plan sayesinde Yaman, Feride ile konuşma imkanı elde edecek ama Feride Yaman’a öyle sözler edecek ki Yaman konuştuğuna pişman olacak. Cüneyt ise eski eşini yani Feride’yi tekrar yanında görme isteği ile yanıp tutuşmaktadır. Bu duygular içinde iken Nazire ile dialoga geçen Cüneyt duyduklarından güç alır ve yeni bir hamle ile Feride’ye bir adım daha yakınlaşır. Mükellefi’in hain planları ile arası iyice bozulan Murat, geçtiğimiz bölümlerde Güzel ve Cihan görüşmesi karşısında sessiz kalmamış, Güzel’e hesap sormaya gitmiştir. Ancak Güzel’in sözleri karşısında yıkılmıştır. Zira Güzel “Sen benim hiçbir şeyimsin.” demiştir.

Murat ikinci bir defa Güzel’in karşısına çıkar ama bu durum kafasının karışmasına neden olacak sonuçlanır. Ateş ve Zeynep arasında sular yavaş yavaş durulmaya başlarken Pınar bu durumdan hiç de mutlu değildir ve aldığı kararla dengeleri bozacaktır. Zeynep ise kız kardeşinin durumunu düşünüp endişelenir. Bu durumdan Ateş’e de bahseder. Ateş ise bu endişelerini yok etmek için bir plan yapar. Toprak ise intikam doludur. Zira Zeynep’i kaybetmiştir. Onları cezalandırmanın tek yolu Zeynep’in kız kardeşi Pınar’ı kandırıp tuzağa düşürmektir. Bu amaçla bir araya gelen Toprak ve Pınar, onları izleyen kişiden habersiz, plan peşine düşerler. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın