Beni Affet

Beni Affet 4 Ekim Çarşamba 1225. Bölüm Feride Yaman’a Gerçekleri Söyler

Star Tv’nin yedi sezondur ekranlarda olan dizisi Beni Affet 4 Ekim Çarşamba 1225. Bölümü ile ekranlarda olacak. 4 Ekim Çarşamba 1225. Bölümü ile seyirciyle buluşacak olan Beni Affet’te gün yok ki olaysız geçsin. Asiye’nin bildikleri ve bebeğinin ölümünü eşine söyleyemeyen ve içinde fırtınalar kopan Feride çok zor bir sınavdan geçmekte.  Beni 4 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan 1225. Bölümü ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

beni affet resmi 1

Feride Asiye’nin Cüneyt ile buluşmasının ardından Asiye’den korkar olmuştur. Zira Yaman’a ve kendisine yalan söyleyen gelini eski eşi ile buluşmuştur. Oldukça sert bir tavır sergileyen Asiye Feride’ye karşı daha da sert davranmaya başlamıştır. Yaman’a yaşadıklarını bir bir anlatan Feride’ye Yaman öyle bir tepki verir ki herkes şok olur. Bütün bu yaşananların içinde Yaman’ın telefonuna şok bir isimden mesaj gelir. Zühre ve Nazire’nin hayatında da beklenmedik gelişmeler olur. Bu gelişmeler karşısında nasıl davranmaları gerektiğini ne söylemeleri gerektiğini şaşırırlar.

beni affet resmi2

Toprak bir anda aşka tutulmuş ve yüreğini Zeynep’in sevgisi doldurmuştur. Zor durumda olduğu Zeynep’e iş teklif eden Toprak, Zeynep’den beklenmedik bir yanıt alır. Ateş ise kardeşi için çabalarken Toprak’ın kendine içini dökmesiyle duyduklarına ne inanır ne de inanmak ister. Bu aşk üçgeninde neler bizleri bekliyor gelecek bölümlerde cevap bulacak. Kader ise Yiğit’in kurduğu bir tuzaktan kurtulurken diğerine düşmekte. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu