Beni Affet 5 Ekim & 6 Ekim 1226. Ve 1227. Bölümlerinde Neler Yaşanacak? İşte Tüyolar

Star Tv’nin sevilen ve uzun süredir ekranlarda olan dizisi Beni Affet’in 5 Ekim’de yayınlanacak olan 1226.bölümünde olaylar bitmek bilmiyor. Beni Affet 5 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 1226. Bölümünde Feride yine Asiye’nin gazabına uğrayacak. Beni Affet 5 Ekim Perşembe 1226. Bölümü ve 6 Ekim’de yayınlanacak olan 1227. bölümü ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

Yaman duydukları nedeniyle şok olmuştur. Zira Feride’si ondan her şeyi gizlemiştir. Bu durumu iyiden iyiye içerleyen Yaman kimseciklere haber vermeden herkesten uzaklaşmak ve kafasını dinlemek için evden ayrılmıştır. Yaman’ın gidişi Feride’yi telaşlandırmıştır.  zira gittiği yeri bile söylememiştir. Asiye ise fırsattan istifade oğlunun gidişinden sorumlu tuttuğu Feride’ye yüklenmeye devam eder. Cüneyt ile kızları Güneş için buluşan Feride ise bir tarafta sevdiği Yaman diğer tarafta canından çok sevdiği kızı kafası allak bullak olmuştur. Asiye’nin Feride’ye olan tavrı ise onu çileden çıkarsa da susmaktadır. Zühre ise kendisine gelen sürpriz misafir ile şok yaşar. Toprak-Ateş-Zeynep aşk üçgeninde yeni gelişmeler bizleri beklemekte.

Toprak’ın Zeynep’e beklenmedik aşkı Ateş’i çıkılmaz bir eşiğe atmıştır. Zeynep ve Pınar bacı bacıya konuşmuşlar ve Pınar ablasına Ateş’in Zeynep’e olan ilgisinden bahsetmiştir. Zeynep de Ateş’e karşı minnetkarlığın dışında sevgi de beslemektedir. Ancak ilk adımı Ateş’ten beklemektedir. Ateş ise ne yapacağını şaşırmış durumdadır çünkü Toprak Zeynep’e aşıktır. Zeynep’e hislerini açıp açamayacağı merak konusudur. Kader içinse kader ağlarını örmüş, Yiğit’in başına açtığı belalar etrafını sarmıştır. Parasal sıkıntılar Kader’i zorlarken onu daha da üzecek durumlar kapıdadır.

 

Beni Affet’in 6 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan 1227. bölümde ise Zühre’nin beklenmedik misafiri nedeniyle Yaman ve Cüneyt bir kez daha karşı karşıya gelmişlerdir. Feride ise Yaman’ın karşısında ezilip büzülmektedir. Cüneyt ve Yaman’ın yüzleşmesi aslında Feride hakkında saklı bir gerçeği Yaman’ın öğrenmesine neden olur. Olaylar yatışmak yerine daha da karışır. Ateş kendi aşkını kenara bırakıp sevdiği Zeynep’e Toprak’ın sağlık işleri ile kendisinin ilgilenmesini rica eder. Zeynep ise bilmediği gerçekler öğrendiği için karar vermekte zorlanmaktadır. Kader Yiğiti’in zalimliğinden nasibini almaya devam etmektedir. Hatta bu defa ailesinin bile etkileneceği bir karar aşamasındadır.

 

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın