Beni Affet

Beni Affet 6 Aralık Özeti 1461. Bölüm Özeti Müjgan’ın Hafızası Düzeliyor

Müjgan’ın hafızası ne zaman gelecek diye epeydir bekliyoruz seyirci olarak. Müjgan’ın hafızasının yavaş yavaş yerine gelmeye başladığı Beni Affet 1461. bölümde neler olacak hakkında hazırladığımız yazımız sizlerle.

Star Tv ekranlarının uzun soluklu günlük dizisi Beni Affet 6 Aralık Perşembe günü 1461. bölümü ile ekranlarda olacak. 5 Aralık Beni Affet‘te olaylar yenileri ekleniyor. Bildiğiniz gibi Müjgan hafıza kaybı yaşadığından bazı detayları hatırlamıyordu. Yılmaz ise doğum günü için ona sürpriz hazırlamak için pasta bile yapmaya çalışmıştı.

Müjgan’a aldığı müzik kutusu ile Müjgan geçmişe dair anıları teker teker hatırlamaya başlayınca zor anlar da başladı. Müjgan kafası allak bullak olmuş halde Yılmaz’a soru üstüne soru sormaya başladı. Yılmaz ise biçare halde Müjgan’ın sorduğu tüm sorulara acı da olsa cevap vermek zorunda kaldı.

Tüm gerçeği öğrenen Müjgan’ın vereceği tepki şimdiden merak konusu iken Yılmaz sonucu ne olursa olsun Müjgan’ın gerçeği bilmeye hakkı olduğunu düşünüyor. Uzun süredir torunlarının peşinde olan Sevgi ve Şahin ise artık Müjgan’ı bulmak üzeredir. Heyecanlı bekleyişin ardından Müjgan’a kavuşan Sevgi ve Şahin’i akıllarından geçmeyen bir durum beklemekte.

Umut için Zafer’in yanında kalmak zorunda kalan Feride çok zor bir duruma düşer. Feride bu olayın ardından evden kovulur. Nazire de Feride ile birlikte Asiye’nin hışmına uğrar. Kalacakları yer telaşına düşen ikilinin bir de başlarına beklenmedik bir kaza gelince soluğu hastanede alırlar. Feride ve Nazire’nin bu zor anlarında yardımlarına koşan isim seyirciyi şaşırtacak.beni affet 5 aralık özeti resmiYaman ise kurtulduğu uçak kazasının sonunda ölüm ile burun buruna gelse de ayakta kalabilmek adına mücadele vermeye devam eder. Yaman’ın kaybolmuş olmasını fırsata çeviren Zafer ise otelde yetkisini genişletmeyi başarır.

Kader’in düştüğü kötü durumdan onu kurtaran Murat olanları dinleyip Buse için de fedakarlık yapmaya karar verir. Hakan’ın elinden Buse kurtulabilecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz lakin Murat’ın bu kurtulma işinde emeği oldukça fazla olacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. çok sıktı gerçekten bu dizi nakadar aşşalayıcı bencil hikayeyi yazanmayan senarislerle dolu birde kendini biz senaristiz diyor yazık nilgün hanım yazık size yazık verilen emeye ortada oyuncuların emeyi var dizide adam gibi birşe yok neden kendinizden ödün verip bu saçmalıga son vermiyorsunuz daha ahlaka namusa uygun aile dizileri veremiyorsunuz mesela kore dizisi nden örnek fated to love you anlamı kaderim seni semek bu diziye başrole mehmet hayri koç yakışır bu dizide akla yatkın hiç birşey yok ciddiye bile izleyiciler sizi almıyor kendinizi avutmayın feride yaman umut sahneleri olsun umut gerçeyi ortaya çıksın
    kusurlarınız iyice ortaya çıktı

  2. diziyi sıktınız tıkandınız başarısızsınız fazla cebinize para gircek diye uydurma senaryolar siz senarist deyilsiniz senarist dagıttını toplar .siz herşeyi elinize yüzünüze bulaştırdınız .senaryonuzda hiç inandırıcı hikayeler yok aslında ortadadizide yok feride yaman umut meselelerini çözün acınacak haldesiniz tepelerden yere düşüş kader de mutlu olsun YA BU FERİDE GÜNEŞİ GÖRMEYE AMERİKAYA GİTMİYORMU BU NE SAÇMALIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu