Beni Affet 8 Aralık 1272. Bölümde Neler Olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet 1272. bölümü ile 8 Aralık Cuma günü ekranlarda olacak. Beni Affet 8 Aralıkta neler olacak sorusunun cevabı olan 1272. bölüm özeti haberimizin devamında sizlerle…

Beni Affet 8 Aralıkta Neler Olacak?

Beni Affet’te Yaman bıçaklandığını duyan Feride koşar adım eve gider. Kapıya anahtarı taktığında içerdeki Cansu hemen saklanırken Feride Yaman’ın yanına gider. Yaman onu karşısında görünce sevinir hatta yaranın dikilmesi için uyutulması söylendiğinde Feride gider düşüncesiyle izin vermek istemez.

Feride’ye gerçekleri anlatması için Cansu’yla Feride’nin konuşmasını planlayan Yaman annesiyle konuşunca bu kararından vazgeçer. Feride ise Yaman’ın gerçekleri söylemesini beklerken Asiye’nin yaptığı konuşma ile şaşkına döner. Mükellef’in sayesinde olayların karışmasına neden olacak olan Cihan da kendisinden beklenileni yapar ve Kozanların başına çorap örmeye başlar.

Güzel ve Murat’ın arasının açılma sebebi olan Cihan, karşısına çıkan Kozan ailesinden bir isimle sürpriz bir konuşma yapar. Bu durumu Kozanlara söyleyen o isim, Cihan’ın gerçek yüzünü gösterir ve aile üyelerini uyarır. Evet Kozanlar Cihan’ın kötü olduğuna inanır ama Mükellef’in pek de inanacağını zannetmiyorum. 

Zeynep-Ateş-Pınar aşk üçgeninde ise yeni gelişmeler yaşanır.  Toprak’ın Zeynep’ten intikam için kullandığı Pınar, Toprak’ın tuzağına düşer. Ablasına yalan söyleyip evden ayrılan Pınar ev ahalisinin de dikkatinden kaçmaz. Zira davranışlarında bir farklılık aşikardır ve bir araya gelip bir karar verirler. Şüphe üzerinde olan aile bu konuda yalnız değildir.

Zeynep ile birlikte olan Ateş, gelen bir haber dolayısıyla paniklerler zira haberden dolayı Pınarın başına bir şey geldi zannederler ama yanılınca rahatlarlar. Ancak Pınar hakkında bilgi aldıkları konu şaşırtıcıdır. Toprak ise kötü planını uygulama başlar. Ateş, iş yerine geldiğinde gördüklerine inanamaz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın