Beni Affet 9 Ekim Pazartesi 1228. Bölüm Detayları

Star Tv’nin uzun süredir ekranlara gelen dizisi Beni Affet 9 Ekim Pazartesi günü 1228. bölümü ile ekranlarda olacak. Beni Affet’in 9 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar haberimizin devamında…

Yaman ile sıkıntılı günler yaşamış olan Feride yataktan kalkar kalmaz Yaman’ın yokluğu ile şaşkına döner. Nereye gittiğini bulmaya çalışan Feride’ye Yaman’ın bir sürprizi vardır. Bahçeye çıkan Feride gördükleri ile şaşkına döner. Evde otoriter olmak isteyen Yaman’ın annesi Asiye ise evde hep kendi dediği olsun isteyince Feride ile karşı karşıya gelirler. Evde Feride ve Asiye’nin kavgasından dolayı buz gibi bir hava esmektedir. Yaman’ın geçtiğimiz bölümde başına vurduğu Cüneyt ise kızı Güneş ile vakit geçirmektedir. Alışverişe minik kızı Güneş ile giden Cüneyt yaşadığı bir olaydan ötürü yüreği ağzına gelir.

Zeynep’i Toprak’ın hemşiresi olmaya ikna eden Ateş ise içinde bulunduğu ikilemde yorgun düşmüştür. Toprak ile yakından ilgilenen Zeynep’in ona karşı olan iyi davranışları Ateş’in kıskanmasına neden olsa da Ateş sesini çıkaramaz. Duygularını gizlemek içinse Zeynep’e biraz mesafe koyar.

Zeynepse bu tavırlara kızgındır ve sonuç olarak da Ateş’e içinden geçenleri sinirli bir şekilde söyler. Toprak ise hiçbir şeyi bilmeden Sevgi’nin yanına gider ve Zeynep ile ilgili duygularını açar, Sevgi şoka girer. Sevgilerde kalmaya başlayan Kader ve Yiğit içinse problemler çoğalmaktadır. Zira Yiğit gittiği yerde boş durmaz Sevginin evinde dahi problem çıkarmayı başarır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın