Beni AffetSavaşçı

Beni Affet Bahar’ın Yeni Dizisi

Ekranlarının sevilen asker konulu dizilerinden biri olan Limon Film yapımı Savaşçı yeni bölümleriyle yeni sezonda da Fox Tv ekranlarında. Geçtiğimiz hafta yeni sezona damga vuran bir bölümle gelen Savaşçı, sürpriz bir isimle seyirciyi hem şaşırttı hem de sevindirdi.

Star Tv’nin epeyce uzun bir süredir ekranlara gelen dizisi olan Beni Affet’in Bahar’ı bu defa Savaşçı da Çiğdem Teğmen olarak seyircinin karşısına çıkıyor. Peki kimdir daha önce hangi dizilerde rol aldı nereli gibi pek çok sorunun cevabı haberimizin devamında…

iğdem teğmen resmi2

Gaye Turgut Evin Kimdir?

1 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 1.77 boyunda ve 57 kilodur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu en son olarak Beni Affet’de Bahar karakteriyle geniş kitlelerce tanınsa da daha önce de pek çok tiyatro ve reklam filminde rol almıştır. Duvarların Dili isimli tiyatro oyununda rol alan oyuncu, yine çok fazla televizyon dizisinde rol almıştır.

iğdem teğmen resmi

Oldukça fazla takipçisi olan ve altı sezon gibi uzun bir süre Beni Affet’te Bahar’a hayat veren Gaye Turgut Evin yine aynı dizide rol alan Deniz Evin ile 2013 senesinde hayatlarını birleştirmiştir. Hayranlarını büyük merakla beklediği yeni dizisi ise Savaşçı olmuştur.

Gaye Turgut Evin Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu