Beni Affet

Beni Affet Burçin Kim? (Müjgan’ın Kardeşi) Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Star Tv ekranlarının günlük dizisi Beni Affet yeni sezonda yer alan karakterlerinden biri de Burçin karakteri. Beni Affet dizisi Burçin kim, Beni Affet dizisi Burçin’in gerçek adı ne sorularının cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

Beni Affet Dizisi Burçin Kim? Beni Affet Burçin’in Gerçek Adı Ne?

Uzun yıllardır Star Tv ekranlarında yayınlanan yurtdışında da büyük beğeni alan Beni Affet dizisi yeni sezonda yeni isimleri oyuncu kadrosuna dahil etti. Yeni sezonda Beni Affette Burçin karakteri dizinin kötü karakterlerinden bir tanesi. Bu sezonda yeni hikaye örgüsüyle dikkat çeken Beni Affet dizisinde Burçin Selva’nın kızıdır.

Geçtiğimiz sezonda Kader’in gerçek anne ve babasının bulmaya çalıştığını hep birlikte izlemiştik. Sevgi ise gerçek kızı zannettiği Kader’in gerçek kızı olmadığını öğrenip o da kendi kızını arama telaşına düşmüştü. Sevgi’nin kızı olarak karşımıza çıkacak olan Selva karakteri sevgi’nin kızı, Burçin’in de annesidir.

Agresif tavırlarıyla, paraya verdiği önemle bu sezonda adını sıkça duyduğumuz Selva, Müjgan’ı hiç sevmemekte ve eşinin de Burçin’e daha fazla ilgi göstermesini istemekte. Sabri ise onları mutlu etmek için uğraşırken borca bile girmeyi göze almakta. Sabri sonunda bitmek bilmeyen isteklerin altında ezilip kötü adamlara borçlanır. Onun borcunu kapatmak için çabalayan Müjgan ise zor günler geçirir. 

Hafta içi her gün ekranlara gelen Beni Affet dizisinde burçin karakterine hayat veren oyuncunun adı Damla tombak. Tam adı Enzel Damla Tombak. Ekranların yeni yüzlerinden olan Tombak, Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne sanatları Fakültesinde Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır.beni affet burçin kim damla tombak resmi Daha önce Esaretim Sensin adlı dizide rol almış olan başarılı oyuncu ekranların yeni yzülerinden. Beni Affet dizisinde canlandırdığı burçin karakteri ile de hafızalara kazınacak olan oyuncu bakalım dizide daha ne fırtınalar estirecek. Peki sizler Beni Affet Burçin karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarınız bizlerle paylaşmak için yazımızın sonunda yer alan yorum ekle kısmından bizlere düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Beni Affet dizisindeki Burçin ve Burçin’in gerçek adı ve bilgileri ile sizleri buluşturduğumuz bu yazımızın sonuna geldik. Oyuncuya başarılar sizlere de iyi seyirler dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu