Beni Affet

Beni Affet Cansu Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Ayrıntılar

Star Tv ekranların sevilen gündüz kuşağı dizisi Beni Affet’e yeni yüzler katılmaya devam ediyor. Beni Affet Cansu karakteri kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında sizlerle…

Beni Affet Cansu Kim?

Beni Affet’e yeni katılan Cansu karakteri Feride ve Yaman’ın arasında yaşanan gerginlikten dolayı diziye dahil olmuş bir karakter. Yaman Feride’ye olan güvenini kaybetmiştir. Bu nedenle mücadele içine giren Feride Yaman için Cüneyt’ten habersiz onunla yaptığı konuşmayı kaydetmiş. Cüneyt ise gerçekleri söylerken çekimden habersizdir. Eskişehir’deki Yaman’a gidip olanları bu defa görüntülerle kanıtlamak için çabalarken Yaman da düşünce denizinde boğulmaktadır adeta.

beni affet cansu resmi 2

Cansu, Yaman’a yakınlaşacak bir isim midir gibi sorular aklınıza gelebilir ya da Yaman’ı önceden tanıyan bir isim mi sorusu da gelebilir. Cansu izlediğimiz bölümde sizlerin de gördüğü gibi telefonundaki resme bakıp Yaman’a yaklaşan bir isim. Asiye’nin oğluna yönlendirdiği bir isim olma ihtimali daha baskın duruyor zira sosyal medyada pek çok kişi Feride’nin kardeşi olduğunu iddia etmiş ama umarız öyle bir karakter değildir. Yoksa abla kardeş aynı adama aşık olma olayı Beni Affet’te moda olmaya başladı.

 

beni affet cansu resmi 1Bu nedenle bir abla-kardeş-aynı adam aşk üçgenini daha seyirci istememektedir. Ama şurası aşikar ki Yaman ile yakın duracak bir isim Cansu. Cansuya hayat veren isim ise Başak Vural. 1990 senesinde Başkentte dünyaya gözlerini açan Başak Vural, Ankara Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. Beren Şimşek ile sevgili olan Başak Vural daha önce yine Star Tv ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan Esaretim Sensin adlı dizide rol almıştır. Toprak karakterini canlandıran oyuncu ile de Esaretim Sensin adlı dizide abi kardeşi canlandırmıştır.

Başak Vural Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Feride ile cansu in kardeş olması kadar sacma birşey olamaz.neden abla kardeş aynı kişiye aşık ediyorsunuz.boyle senaryolar yazmayayin artık.csnsu karakterini hemen çıkarın .Feride ile Yaman’ın bir bebeği olsun.ve final yapsın
    . cansu in

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu