Beni Affet Cihan Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet’e yeni gelen Cihan kimdir? Cihan’ın gerçek adı nedir? Nereli? Daha önce hangi yapımlarda yer almıştır? Sizler için bu haberimizde bu soruların cevaplarını paylaştık…

Beni Affet Cihan Kim?

Cihan karakteri Güzel’in teyzesi Mükellef’in hain planı ile diziye dahil oldu. Cihan’ın Güzel ile görüşmesini sağlayan Mükellef, amacına ulaşmış olmanın verdiği sevinçle Murat’tan kurtulduğunu zannetmektedir.

Ancak seven sevdiğinden vazgeçebilir mi? Güzel ve Cihan görüşmesini haber alan Murat soluğu onların karşısında alır. Murat gözlerine inanmasa da Güzel’e yine de sormak ister. Güzel ise sen benim hiçbir şeyimsin deyince Murat gözünde yaşlarla onların yanından ayrılır. Cihan hiç de öyle göründüğü gibi değildir. Kozanların başına büyük bir bela olacak olan Cihan’ın gerçek yüzünü gören Murat herkese bu gerçeği açıklamak ister.

Ancak Güzel’i inandırmak zor olmasa da Mükellef’i inandırmak dünyanın en zor işidir. Peki Cihan’ın gerçek adı nedir? Cihan’a hayat veren isim Fatih Gühan. Uşaklı olan Fatih Gühan’ın doğum günü 8 Haziran. Sait Sabri Ağaoğlu Lisesi mezunu olan oyuncu, Süleyman Demirel Üniversitesi Tiyatro Ve Oyunculuk Bölümünde eğitim almıştır. Daha önce herhangi bir dizide rol almasa da Fatih Gühan, pekçok tiyatro oyununda oyunculuğu ile tam not almış bir isim. Beni Affet ile kamera karşısına çıkan oyuncunun, bu dizi ile adından söz ettireceği kesin.

Peki siz nasıl buldunuz Cihan karakterini? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Cihan Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar (3 Yorum)

  1. Dünyanın en değerli madeni sizce nedir? altın mı? elmas mı? aklınıza ne geliyorsa. işte, fatih Gühan aklınıza gelebilecek en değerli madenden bile kat kat değerli yüreği ve oyunculuğa sahip, bir sanatçı adayı. Bir gün bu değerli maden yeryüzüne çıkacak (çıkmaya başladı). Ülkesinin aydınlık yüzü olabilecek bir sanatçı kardeşimiz. Yeteneği tartişılamayacak bir oyuncu. Işığın ve perden her daim açık olsun.

  2. diziyi severek seyrediyorum fatih guhan bey dizi ye cok renk katdi kendini oyuna cok guzel adab da ediyor cihani dizide daha sık gormek istiyorum cok yetenekli diziyi onun ile daha dacok sevdim