Beni Affet

Beni Affet Cüneyt’in Arkadaşı Mine Kimdir?

Star Tv’nin sevilen dizisi geçtiğimiz sezonda ulaştığı reyting seviyelerine ulaşmakta zorlanmakta. Eskisi kadar fazla izlenmese de yine Cüneyt severler ve Feride severler diziden vazgeçemiyor. Yeni sezonda Cüneyt ve Feride’yi  ayrı gayrı görmekteyiz. Yaman ile mutlu olmak için çabalayan Feride kendine ayrı bir dünya kurmuş durumda. Cüneyt ise kendi kovuğunda sıkıntılarıyla boğuşmakta. Geçtiğimiz bölümlerde Cüneyt’in arkadaşı olarak seyirciyle buluşan Mine karakteri kimdir, hangi üniversite mezunudur gibi soruların cevapları haberimizin devamında…

beni affet mine resmi4

Beni Affet Mine Kimdir?

Beni Affet’in yedinci sezonunda pek çok yeni yüz ekranlara merhaba dedi. Yaman’ın kayboluşunun ardından Seher’i, Asiye’yi tanıdık. Yeni sezonda babasının yüzünden pek çok problem yaşayan Ateş ve Toprak’ın ilgisi arasında sıkışıp kalmış Zeynep’i ve Zeynep’in güzel kız kardei Pınar’ı tanıdık. Bir diğer isim ise Murat’ın karşısına Defne olarak çıkan ve gönlünü ona kaptıran Güzel’i de Beni Affet’in karakterlerinde gördük. Beni Affet’te yeni eklenen bir diğer isim ise Mine karakteri oldu. Mine, Cüneyt’in doktor olan oldukça iyi eğitim almış bir karakter. Cüneyt’in yaşadığı unutkanlık problemi sonrasında telefonla ulaştığı arkadaşı ona genç yaşta Alzheimer olabileceğini tedavi olması gerektiğini söyler.

beni affet mine resmi3

Aralarında geçene konuşmada Cüneyt’e hastalığı kabullenmesini isteyen Mine’ye Cüneyt’in “Kabullenmek mi? Ya biri sana sevdiklerini geçmişini kaybedeceksin dese kabullenir misin? Kızımı, annemi, babamı, kardeşlerimi hatırlamayacağım. Feride ile yaşadığım bütün geçmişim silinecek. Bütün bunları kabullenmemi nasıl istersin?” sözleri ile seyirciyi duygulandırmıştır.

beni affet mine resmi2

Cüneyt durumunun normal olduğunu stresten bu durumda olduğunu anlatmak istediğinde ise şu sözleri seyirciyi geçmişe götürdü: “Ben çok stresli günler geçirdim. Kemal öldü, Ferman Abi öldü, yıllar sonra bir kardeşim ortaya çıktı, annemle babam boşanma arefesinde sevdiğim kadın başka bir adamla evli.” Bu sözlerini dinleyen Mine ise kendisine güvenmiyorsa aldığı eğitime güvenmesini söyler. Mine Cüneyt’in arkadaşı ancak ilerleyen zamanlarda bu arkadaşlık aşka dönüşecek gibi. Mine karakterine hayat veren isim ise Pırıl Ertem. Bilkent Üniversitesi’nde Tiyatro bölümünde eğitimini tamamlayan güzel oyuncu, Kızılay’da Fransız Kültür Merkezi sorumlusudur. Daha önce ekranlarda görmediğimiz güzel oyuncunun dizi sektörüne girişi Beni Affet ile olmuştur. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu