Beni Affet

Beni Affet Dizisi Zeynep Kimdir?

Focus Film yapımı yönetmen koltuğunda Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu’nun oturduğu  seyirciyi meraklandıran bölümleriyle izleyiciyi kendine bağlayan dizi Beni Affet yeni sezona bomba gibi başladı.

Beni Affet 2017-2018 sezonuna yeni isimler ekleyerek devam etmekte. Bu isimlerden biri de Zeynep karakteri. İşte Zeynep hakkında merak edilenler.

beni affet zeynep resmi

Yeni bölümlerde izleyiciyi masumluğu, fedakarlığı ile etkileyen ve Ateş’in gönlünü kaptıracağı karakter olan Zeynep merak konusu oldu.

Bir anne kadar fedakar olan, ailesi için kendinden vazgeçen, garip bir babaya rağmen saygısını asla yitirmeyen Zeynep  kimdir? Sevgilisi var mı? Nereli?Hangi Dizilerde Oynadı?İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları

Beni Affet’in Zeynep’i Sıla Saraç Kimdir?

Bir diyetisyen olan Sıla Sara. ayrıca emzirme danışmanlığı yapmakta. Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetisyenlik Bölümü mezunu olan oyuncu, dizide oldukça fedakar olan bir karaktere hayat vermekte.

 Canlandırdığı karakter olan Zeynep karakteri o kadar iyilik dolu bir insan ki izlerken “kalbinin güzelliği yüzüne yansımış” algısını yaratmakta. Daha detaylı bilgi almak için [pembebuton]Sıla Saraç[/pembebuton] biyografisi kısaca verdiğimiz konumuza sizleri bekliyorum.

sıla saraç resmi 1

Daha önce aslında gördüğümüz ama belki de dikkatimizi çok da çekmeyen bir güzellik abidesi olan Sıla Saraç, daha önce de televizyon ekranlarında Sağlık Bakanlığı ile ilgili olan bir reklam filminde rol almıştır. Maydonozajans adlı ajansta kayıtlı olan oyuncu, Ankara Özel Koru Hastanesinde Diyetisyenlik yapmıştır.

Daha önce tiyatro oyunlarında sahne almış olmasına rağmen ilk defa dizi sektörüne adım atmış olan Sıla Saraç, geçtiğimiz sezonun sevilen ismi Bahar’ın gitmesiyle dolması gereken boşluğu dolduracak bir oyuncu. İlk deneyimi olmasına rağmen gayet başarılı bir şekilde oyunculuğunu sergileyen Sıla Saraç’ın sevgilisi ise Özgün Taşpolatoğlu.

Sıla Saraç’ın instagram adresi ise şöyle:

 Sıla Saraç Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu