Beni Affet

Beni Affet Güzel’in Teyzesi Mükellef Kimdir? İşte Detaylar

Beni Affet yeni sezonda pek çok yeni yüzle seyirci karşısına çıkıyor. Bu sezonda Zeynep, Pınar, Güzel, Asiye, Seher gibi pek çok karakter Beni Affet’e gelmişti. Beni Affet’e bu hafta yeni bir isim daha ekleniyor : Mükellef. Mükellef kimdir, ne iş yapar, evli midir kısaca oyuncu hakkında detaylı bilgi haberimizin devamında…

beni affet resmi 1 3

Beni Affet Mükellef Kimdir?

Güzel kendisini Defne zanneden Murat ile buluşur. İkili arasında büyük bir aşk başlar. Ancak Güzel gerçeği söyleyemediği için içi içini kemirirken Murat’a gitgide daha da bağlanır ha keza Murat da aynı durumdadır. Güzel zor da olsa gerçeği Murat’a söyler. Murat ise gerçekle üzülür ancak Cüneyt ona bilik yapar ve sevdiği için her şeyi unutabileceğini aşılar. Murat ise Güzel ile buluşur ve aslında aşk hikayelerinin yeni başladığını söyler. İkili daha büyük bir aşkla bu defa yalansız bir sevda ile birbirlerine sımsıkı sarılırlar. Ancak Güzel’in annesinin yerine koyduğu canı gibi sevdiği teyzesi Mükellef bu ilişkide farklı bir etkiye sahip olacaktır. 

beni affet mükellef resmi 5

Mükellefe hayat veren isim Şebnem Tumba Yıldırım. Evli ve Defne adında çok tatlı bir kızı var. Mutlu bir evliliği olan Şebnem Tumba Yıldırım İstanbullu ama Ankarada yaşıyor. Yoga eğitmenliği de yapan oyuncu daha önce Bir Demet Tiyatro’nun sanat grubunda asistanlık yapmış bir isim. Reklam işiyle uğraşan oyuncunun Beni Affet’te canlandıracağı Mükellef karakteri ile adından söz ettirecek gibi. Sitemiz adına oyuncuya başarılar dileriz. 

Şebnem Tumba Yıldırım Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu