Beni Affet

Beni Affet Hakan Kim? Hakan’ın Gerçek Adı Yaşı Bilgiler Yalın İşnel Beni Affet

Star Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen günlük dizisi Beni Affet oyuncu kadrosuna yeni sezonda katılan oyunculardan biri olan ve Hakan karakterine hayat veren oyuncu hakkında aradığınız detayları bulabileceğiniz yazımız sizlerle.

Beni Affet yeni sezonda yeni oyuncu kadrosuyla devam etmekte. Baş karakterlerin bazıları diziye veda edip başka dizilere geçse de diziye taze kan olarak yeni oyuncularla yeni bir hikaye örgüsü oluşturuldu.

Dizinin yeni aşklarından biri Yılmaz ve Müjgan aşkı olurken dizide Murat ve Kader aşkını baltalayacak olan Hakan karakteri ile diziye farklı bir kurgu eklendi. Murat ve Kader’i artık mutlu görmeyi uman seyirci bu defa da Kaderin Hakan tarafından kaçırılması hatta zorla çalıştırılmasına varacak hallerle üzüldü. [mavibuton]Beni Affet Yılmaz [/mavibuton]kim için tıklayınız.

Hakan’ın zorla Kader’i çalıştırdığını duyan Murat durur mu hemen Kader’in karşısında soluğu alır. Kader’i kurtarır kurtarmasına ancak Hakan bu defa ağına Buse’yi düşürmüştür. Buse’nin kurtulması için de aynı çabayı elbette ki hiç esirgemeyecek olan Murat Buse’yi kurtarmak isterken türlü türlü zorluklarla karşılaşacak.

Hakan ile Murat’ı çekişmesine uzun süre tanık olacağımız Beni Affet dizisinde Hakan karakterini tanıtımının hemen ardından Hakan’a hayat veren oyuncu hakkında da detayları sizlerle paylaşalım.beni affet hakan kim yalın işnel resmiBeni Affet dizisinde Hakan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Yalın İşnel. Ekranların yeni yüzlerinden olan Yalın İşnel dizi sektörüne Beni Affet dizisiyle adım atmıştır. Star Tv ekranlarının uzun süredir devam eden Focus Film yapımı Beni Affet dizisinde canlandırdığı Hakan karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yalın İşnel Royal H. University of London mezunudur.

Yıllardır yurtdışında yaşayan başarılı oyuncu sosyal medyada rol aldığı tiyatro oyunlarıyla da dikkat çekmekte. Gitar çalma konusunda da oldukça başarılı olan oyuncu spora da ilgili. Beni Affet dizisinde dizinin fenomen karakterlerinden olan Kader’i kaçırmasıyla diziye dahil olan Hakan, Murat ile sürekli karşı karşıya gelecek.

Kader’i pavyonda çalıştırmaya kadar işi abartan Hakan’ın elinden bu defa da Buse’yi kurtarmaya çalışan Murat zor anlar yaşasa da başarılı olacaktır.  Beni Affet set arkasında Murat ile Hakan’ın söylediği şarkının olduğu video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Yalın İşnel Beni Affet Hakan Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu