Beni Affet

Beni Affet Harika Kim? (Yaman’ın Ablası) Gerçek Adı Yaşı Bilgiler

Star Tv ekranlarının günlük dizisi olan Beni Affet dizisinde Harika karakteri hakkında hazırladığımız bu yazımızda Beni Affet Harika kimdir, Beni Affet Harika’nın gerçek adı ve bilgileri sizleri bekliyor.

Geçtiğimiz sezonda Yaman’ın Güzel ile kardeş çıkmasının hemen ardından bu sezonda Yaman’ın ablası Harika karakteri diziye dahil oldu. Harika kocaman mavi gözleri ve kızıl saçlarıyla oldukça dikkat çekici bir güzelliğe sahip bir bayan. Bu güzellik onun başına da dert açar.

Kendisine dokunmaya kalkan adamı bıçaklayınca şoka giren Harika’nın yardımına koşan kişi Zafer olur. Onların tartışmalarına şahit olan Zafer içeri girdiğinde çoktan Harika adamı öldürmüştür. [pembebuton]Beni Affet Hakan[/pembebuton] kim için tıklayınız.

Büyük bir şok yaşayan Harika’ya olan oldu deyip durumu atlatmasına yardım eden Zafer Harika’ya yardım elini uzatmıştır. Güzel ve Yaman’ın ablası olan harika Murat’ın Kader’e olan ilgisinin da farkındadır ve yeri geldiğinde de Kader konusunda onu sıkıştırır. Murat ise Güzel’in yanında bunları söylemesini doğru bulmaz ve onun duymaması için çabalar. 

Beni Affet dizisinde Yaman’ın ablası Harika karakterine hayat veren oyuncu Begüm Günceler. Ağustos 1986 doğumlu olan başarılı oyuncu Eyüpoğlu Koleji’nden mezun olmuştur. İstanbul doğumlu olan oyuncunun eğitim aldığı Eyüpoğlu Koleji İstanbul’un en iyi kolejlerinden bir tanesi. Oyuncu aradan geçen zamana inat orada aldığı eğitimin ve hocalarının emeğini halen unutmamış durumda ve yapılan röportajlarda  da bahsetmekte.beni affet harika kim begüm günceler resmiHenüz orta okul öğrencisi iken İstanbul Üniversitesinde Yarı Zamanlı Müzikal Tiyatro Bölümünde eğitim almaya başlayan Günceler, Haldun Dormen gibi usta bir oyuncudan da ders alma imkanı elde etmiştir. Eğitim hayatı başarılarla dolu olan oyuncu üniversite olarak Viterbo University Musical Theatre and Dance bölümlerinde almıştır.

Hem tiyatro hem de dans konusunda eğitimini tamamlayan oyuncu bölüm birincisi olarak mezun olmuştur. Prenses Fiona karakterini canlandıran oyuncunun sesi harikadır. Hemn bu noktada o güzel sesini sizlerin de duymanızı istiyor ve yazımıza o güzel ses için mola vermekten gurur duyuyorum.

Begüm Günceler Beni Affet Harika Videosu

Fisher Price oyuncaklarında duyduğumuz o sesin sahibi olan güzel oyuncu, Frozen adlı animasyonda da Elsa karakterine seslendirme yapmıştır. Zorlu Center Avm’de müzikallerde görev yapmaya devam etmektedir. Bir taraftan da Ankara Üniversitesi’nde yönetmenlik üzerine yüksek lisans öğrencisidir. 32 yaşında olan güzel oyuncunun en büyük hayali kendi yazdığı kendinin yönettiği bir yapımda rol almak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu